Koncert wdzięczności Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Gniazdo”.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Gniazdo” działa na terenie Starego Sącza od kilkunastu lat. Do głównych celów stowarzyszenia należy przede wszystkim wspieranie osób niepełnosprawnych zarówno poprzez bezpośrednią pomoc, jak i działania z zakresu kształtowania odpowiednich postaw i świadomości społecznej.

Działania podejmowane przez stowarzyszenie obejmują między innymi organizowanie turniejów w grze integracyjnej Boccia, czy eksponowanie prac podopiecznych. Efektem zmagań podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „GNIAZDO” jest między innymi działanie kabaretu ,,Gumowe ucho”. Ważny jest również działający Teatr Integracyjny Stowarzyszenia ,,Gniazdo”, którego spektakle zwykle cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Więcej informacji o działalności stowarzyszenia możecie uzyskać w siedzibie przy ul. Adama Mickiewicza 33 w Starym Sączu lub na stornie internetowej: https://gniazdo.sacz.pl/.

Po pandemicznej przerwie powraca ,, Koncert wdzięczności”, który odbedzie się już 13 listopada o 16.00 w Starosądeckim kinie ,,Sokół” przy ul. Stefana Batorego.

Zapraszamy!

źródło:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=411656911177821&id=100070005457537

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony