Spróbowali oświetlić stadion przy ul. Kilińskiego – fotogaleria

Tak po cichu, bez rozgłosu, przy bardzo skromnym udziale mediów na stadionie przy ul. Kilińskiego wypróbowano nowe oświetlenie (stare, choć sprawne technicznie) leży na trawie i czeka zbawienia, czyli kupca.

Na razie zapalone były tylko cztery maszty i był to tylko pierwszy test. W ciągu najbliższych 2-3 tygodni całość oświetlenia ma być uruchomiona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Poprawa dostępności strony