Limboski zagra w Prowincjonalnej!

Limboski – znakomity piosenkarz i gitarzysta oraz autor tekstów, dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyk, zagra solowy koncert w Nowym Sączu, w kawiarni Prowincjonalna (róg ul. Pijarskiej i Piastowskiej) w czwartek, 13 kwietnia o godz. 20:00. Bilety w cenie 50 zł można nabyć online w serwisie GoOut https://goout.net/pl/limboski/szgxbgv/

Management Artysty:

    Limboski powraca w swojej najdzikszej, solowej odsłonie! Podczas koncertów w formule solo act śpiewa, gra, beat-boksuje i tańczy.

    Zapętlone riffy i improwizowane fragmenty wciągają nas w czasami mroczny, a czasami wręcz stand-up’owy klimat, a od czasu do czasu pojawiają się elektroniczne bity, które podrywają zblazowane siedzenia do tańca – w końcu artysta mieszka w Berlinie, światowej stolicy clubbingu!

    W programie utwory z wydanej w tym roku płyty „Home Tapes vol.1″, na której znajdują się covery nagrane przez artystę dla jego patronów z portalu Patronite.pl podczas lockdownu w 2020 roku. Nie zabraknie także najbardziej znanych utworów Limboskiego, takich jak „W Trawie” czy „Na Statku”

Wydarzenie w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/508894254463271/

Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=xwq1kTTKTyE
https://www.youtube.com/watch?v=UpM8lZgnRCs
https://www.youtube.com/watch?v=UE4ehfF-8C4

Więcej o Limboskim plus zdjęcia do pobrania (w linku pod tekstem Limboski solo press) http://ymusic.pl/limboski-solo/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony