Porażka sądeczan jednym punktem

To był bardzo emocjonujący mecz. A stało się to za sprawą gospodarzy, czyli drużyny STK Wikar Nowy Sącz. Niestety po błędach przegrali tylko jednym punktem.

Juniorzy U-17
STK Wikar Nowy Sącz – UKS Regis Wieliczka 69:70 (23:13, 11:23, 10:22, 25:12)
Sędziowali: Anna Orzeł i Mariusz Nowacki.
STK Wikar: Fritz 16, K. Milanowski 13, S. Leśniak 13, M. Milanowski 6, Pogwizd 6, T. Machaj 6, Wójs 5, Leśniara 2, Grzyb 2, Dziadosz.
UKS Regis: Rogoziski 18, Mosur 16, Kramek 11, Stępski 11, Ciapała 8, GontaRZ 4, Kołaczkowski 2.
Sądeczanie rozpoczęli mecz bardzo dobrze wygrywając 23:13. Wydawało się, że dalej też będzie dobrze. W drugiej kwarcie role się odwróciły, to rywale przejęli inicjatywę i po pierwszej połowie było 34:36. Gospodarze przegrali mecz w trzeciej kwarcie. Dali się zaskoczyć zespołowi z Wieliczki. Goście zagrali agresywnie w obronie, a ich kontry przynosiły kosz za koszem. Prym wiódł Rogoziński (najwyzszy na parkiecie), który pięć kończył akcję celnym rzutem. Ostatnia część meczu to gonitwa sądeczan i niewiele brakowało by sądeczanie wygrali, ale zabrakło 1! punktu.