Starosta na podium turnieju w tenisie stołowym

Sporo uczniów ze szkół powiatowych przybyło dzisiaj na Turniej w tenisie stołowym pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. Impreza odbyła się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej.

Starosta i dwóch radnych: Antoni Poręba i Marcin Bulanda rozegrali ze sobą mecze. I miejsce zdobył Marcin Bulanda, na II uplasował się starosta Marek Kwiatkowski, na III – Antoni Poręba.

– Cieszę się, że tylu uczniów bierze udział w turnieju i zawodach sportowych, które organizujemy – mówił starosta. – Dzięki temu zachowują sprawność fizyczną i dobre zdrowie. Gratuluję wszystkim zawodnikom – mecze były zacięte, ale oczywiście w duchu fair play.

Turniej zorganizowała nauczycielka Agnieszka Woźniak, a wzięli w nim udział uczniowie z: Zespołu Szkół w Starym Sączu, Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, Zespołu Szkół w Łącku i oczywiście gospodarze z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej. Nad całością czuwał dyrektor szkoły Michał Bulzak, a smakołyki serwowały razem z uczniami Anna Wilk i Elżbieta Repel.

Fot. Maria Olszowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony