12 Festiwal Biegowy – prawdziwy deszcz nagród!

Miniony tydzień przyniósł kolejną porcję elektryzujących wiadomości z frontu przygotowań do tradycyjnie najlepszej, pewnie znów największej i na sto procent najbardziej uśmiechniętej imprezy biegowej w Polsce, czyli 12. Festiwalu Biegowego.

Od tego roku Festiwal organizujemy w najpiękniejszym miejscu świata – przyjaznych też rowerzystom i rolkarzom, bezkresnych, wypielęgnowanych i pełnych atrakcji terenach Nakła nad Popradem w PIWNICZNEJ-ZDROJU – naszej nowej stolicy biegów górskich. Znamy już pulę nagród. To ponad 450 tysięcy złotych!

Suma nagród finansowych jakie przygotowaliśmy dla uczestników 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju to 300 tysięcy złotych – zdradza Anna Czerwińska, prezes Fundacji Festiwal Biegów. – Dodatkowo mamy nagrody rzeczowe o wartości 90 tysięcy złotych i samochód od firmy KORAL, o wartości 65 tysięcy złotych.

Samochód zostanie rozlosowany ostatniego dnia 12 Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju wśród tych, którzy ukończą przynajmniej jeden z biegów o dystansie co najmniej 10 kilometrów.

Nagrody finansowe otrzyma ponad 300 biegaczy w klasyfikacjach generalnych i wiekowych. Nagrody rzeczowe wręczymy 150 biegaczom!

Kto jeszcze nie zdążył się zarejestrować niech czym prędzej biegnie to zrobić!

Rejestracja dostępna TUTAJ

źródło: Festiwal Biegowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony