Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Nowym Sączu.

Zapraszamy w niedzielę 21 kwietnia br. do hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34, gdzie odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla miłośników tańca: 28. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. Turniej organizowany jest w wyjątkowym dla nas roku 2024, kiedy obchodzimy 40-lecie istnienia działającego w naszej siedzibie Klubu Tańca Towarzyskiego AXIS.

To będzie niezwykły dzień pełen emocji, rywalizacji i pasji tanecznej. O niesamowitą atmosferę i niezapomniane widowisko zadbają uczestnicy Turnieju – tancerze reprezentujący kluby zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Najważniejszą nagrodą tego wydarzenia jest Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ, który otrzyma najwszechstronniejsza para w najbardziej prestiżowej klasie turnieju, w kombinacji 10 tańców latynoamerykańskich i standardowych.

Turniej będzie podzielony na cztery bloki programowe, zaczynając od najmłodszych uczestników, a kończąc na doświadczonych tancerzach. Program może ulec zmianie – w zależności od liczby zgłoszonych tancerzy.

Ale nie tylko rywalizacja sportowa czeka na uczestników Turnieju. W przerwach bloku czwartego będzie można delektować się pokazami tanecznymi, które zaprezentują wyjątkowe pary:

Cezary Szymański i Julia Domaradzka – finaliści Mistrzostw Świata WDC par dorosłych, II-Vice Mistrzowie Polski par dorosłych, Akademiccy Mistrzowie Polski.

Mikołaj Nowoświat i Magdalena Samek – zwycięzcy wielu turniejów rangi mistrzowskiej oraz finaliści Grand Prix Polski.

28. OTTT jak co roku jest wyjątkowym na Sądecczyźnie wydarzeniem dla tych, którzy chcą poczuć niepowtarzalną atmosferę rywalizacji i piękna tańca towarzyskiego. Zapraszamy serdecznie do udziału i wspólnego świętowania, również 40-lecia Klubu AXIS MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu!

BILET CAŁODZIENNY W CENIE:

20,00 zł normalny
10,00 zł ulgowy (młodzież do lat 18 oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny)
1,00 dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych (na podstawie legitymacji)

dzieci do lat 6 – wstęp wolny
do nabycia w kasie MCK SOKÓŁ oraz w dniu Turnieju w hali MOSiR.

Szczegółowe informacje dla par chcących wziąć udział w Turnieju: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony