Prezes Zbigniew Szubryt podpisał umowę!!!

Dzisiaj w siedzibie Zbigniewa Szubryta została podisana umowa o nabycie klubu MKS Sandcja. Teraz jeszcze niezbędna jest uchwała Rady Miejskiej Nowego Sącza, a później ostatani akt tej sagi u notariusza. Pod umową podpisał się w imieniu władz miasta zastępca prezydenta Artur Bochenek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Poprawa dostępności strony