Będzie się działo w Muszynie – Festiwal Wód

Warto zarezerwować sobie czas na sobotę i niedzielę by przyjemnie, a wręcz ekscytująco spędzić czas w weekend, który będzie pełen sztuki, muzyki i niezapomnianych wrażeń?

W dniach 5-6 sierpnia 2023 roku, Amfiteatr Zapopradzie w Muszynie stanie się miejscem magicznych spotkań z artystami, występów teatralnych, koncertów gwiazd, a także darmowej degustacji pysznych wód mineralnych.

W sobotę 5 sierpnia Festiwal uświetnią prezentacje artystyczne, w tym niesamowite pokazy Studio Tańca Destino i muzyczne występy Muzycznych Gwiazdek z MGOK Muszyna. Później, odkryj Teatr na Walizkach i oddaj się magii SZAFA GRA – SHOW, podczas którego zabrzmią największe przeboje minionych dekad. Będą też chwile pełne uśmiechu i śmiechu podczas pantomimy na wesoło. Wieczór zakończy zdobywca IV miejsca w programie Mam Talent – Orkiestra Baczków wraz Solistami, którzy zabiorą publiczność w muzyczną podróż do bajek i filmów.

Następnego dnia – 6 sierpnia – niedziela to czas na atrakcje dla najmłodszych czyli Lady Fama Show zaprasza do Krainy Kwiatów. Będzie też świat retro cyrku podczas Familijnego spektaklu Amore”. Ale wieczór upłynie pod znakiem muzyki. Publiczność ucztesniczyć będzie w show przy fortepianie z udziałem Adama Snopka. Jednak największym hitem “Festiwalu Wód” będzie koncert Gwiazdy Wieczoru – KAMILA BEDNARKA!

Zanim jednak rozpocznie się festiwal, już od czwartku 3 sierpnia, można, a nawet należy wtopić się w klimat muzyczny podczas koncertu towarzyszącego „Muzyka u źródeł” z udziałem wybitnych artystów. Dodatkowo, przez cały weekend można będzie uczestniczyć w fascynującym konwencie XIX Galicyjskich Manewrów Strategów, gdzie odbywają się emocjonujące rozgrywki w planszowe gry strategiczne, wojenne i historyczne. Wstęp na wszystkie te wydarzenia jest wolny!

A dla kobiet, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, Wojsko Polskie przygotowało specjalny program szkoleniowy “Samoobrona kobiet” na weekend 5-6 sierpnia. To doskonała okazja, by zwiększyć swoją pewność siebie i nauczyć się skutecznych technik samoobrony.

To wszystko odbędzie się w malowniczej Muszynie, jednym z najpiękniejszych zakątków Sądecczyzny.

Przyjedź z rodziną i przyjaciółmi, spędź ten wyjątkowy weekend razem z nami!

Nie przegap Festiwalu Wód Mineralnych – to wydarzenie, które przeniesie Cię w świat sztuki, muzyki i niesamowitych wrażeń! Zapraszamy do Muszyny 5-6 sierpnia 2023 r. Będzie niezapomnianie!

Szczegółowy program i wydarzenia towarzyszące na www.festiwal.muszyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony