Boks. ”Diablo” Krzysztof Włodarczyk gwiazdą wieczoru

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbyła się gala bosku” Challenger’s Boxing Night GIA 3″. Kibice obejrzeli siedem walk, w tym dwóch sądeczan. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Mistrz nie zawiódł pokonując przed czasem rywala.

Wyniki gali: Jan Czerklewicz pokonał Ondreja Budera, Dawid Romański wypunktował Tomasza Piotrowskiego (Nowy Sącz), Aleksander Bereżewski wygrał z Arnoldo Solano, Mateusz Wojtasiński był lepszy od Mariusa Cola, Kamil Gardzielik zwyciężył Nicolasa Palaciosa. W walce Łukasza Pławeckiego z Radoslavem Estocinem działo się wiele, ale nowosądecki Boom – Boom nie znalazł sposobu na rywala i rywalizacja zakończyła się remisem.

Po walce wieczoru spodziewano się więcej. Od pierwszych sekund walki Krzysztof Włodarczyk zaatakował Maximiliano Gomeza, ale ten dobrze się bronił. Jednak im dłużej trwała walka, tym przewaga „Diablo” stawała się wyraźniejsza. W końcu mocne ciosy Włodarczyka trafiły na szczękę rywala, który dwukrotnie był liczony co w konsekwencji zakończyło walkę.

Sponsorami gali byli m.in. Nowy Sącz reprezentowany przez prezydenta Ludomira Handzla oraz Małopolska w imieniu której puchar wręczał marszałek Witold Kozłowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony