Co się stało z Majką?!

Zaginiona klacz Majka, źródło: Profil na Facebooku Pani Marty, Prezes zarządu Fundacji

W nocy z 1 na 2 stycznia 2021 roku z jednej z zagród w Łużnej koło Gorlic zaginęła dziewięcioletnia klacz Majka. Została ona adoptowana od Fundacji Różaland, której założycielem jest Marcin Różalski, polski zawodnik MMA, muay-thai i zawodowy kick-boxer. Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać- Różaland skupuje konie od rzeźni lub hodowców i przygarnia je pod swoje skrzydła, po adopcji konie te nadal są własnością Róźalandu. Za pomoc w odnalezieniu klaczy wyznaczona została nagroda w wysokości 8000 zł!

Marcin Różalski z Majką, źródło: Profil na Facebooku Pani Marty, Prezes zarządu Fundacji

Mimo iż poszukiwania trwają od ponad dwóch tygodni, a 17 stycznia wyruszyła pomoc wolontariuszy z Nowego Sącza, Krakowa, Gorlic i Śląska nadal nie ustalono co właściwie stało się z Majką.

Przypomnijmy Majka to dziewięcioletnia klacz karej maści z charakterystyczną białą strzałką na głowie, jest zaczipowana jako Jodełka.

W mediach społecznościowych pojawia się wpis od Pani Marty, która razem z Marcinem Różalskim prowadzi Fundację: “Uwaga Uwaga!!! NAGRODA 8000 ZŁ.Poszukiwana klacz Majka!!!Oferta kierowana do handlarzy, osób które znają miejsce pobytu Majki bądź osób które ją przetrzymują!!! Każdy w życiu popełnia błędy i dlatego daję słowo honoru, że sprawa zostanie między nami.Bez żadnej policji!!! Mój nr.tel. 509412287 Bardzo Was proszę o udostępnienie tego posta, gdzie się da ! Dziękuję.”

https://www.facebook.com/marta.kviatkova/posts/3613151708733605

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony