Dachowanie osobówki w Starym Sączu

Dziś (14 marca) około godziny 9:07 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowane zostały do działań w Starym Sączu na ulicę Piaski.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia rozpoznano, że doszło do dachowania samochodu marki Seat Ibiza, a pojazd znajdował się w rowie.

Autem poruszał się sam kierowca, który samodzielnie wydostał się z pojazdu przed przybyciem Straży i został poszkodowany w tym zdarzeniu.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez strażaków, udzielili oni również kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie oraz dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Ze względu na całkowite zniszczenie przedniej części pojazdu akumulator znajdował się poza nim. Na miejsce zdarzenia przybył patrol Policji oraz karetka Pogotowia Ratunkowego.

Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Uprzątnięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Na miejscu zdarzenia pozostali funkcjonariusze Policji prowadząc dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia oraz zastęp z OSP Stary Sącz.

źródło i fot. KMPSP Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony