“Dziwna para” rozpoczęła XXV Jesienny Festiwal Teatralny (fotogaleria)

Zgodnie z tradycją publiczność, miłośnicy teatru, po brzegi wypełniła salę Sokoła w Starym Sączu, na pierwszym spektaklu – „Dziwna para” Teatru Gudejko z Warszawy – jubileuszowego XXV Jesiennego Festiwalu Teatralnego.

Sztuka toczyła się w ekspresowym tempie, a gra aktorska okazała się doskonała, o czym świadczyły gorące brawa.

– Znakomite, mocne rozpoczęcie Jesiennego Festiwalu Teatralnego w nowym miejscu czyli w Starym Sączu. „Dziwna para” to interesująca sztuka z morałem i jednocześnie z pokaźną dozą humoru, która nic nie straciła ze swej autentyczności od czasu premiery, 12 lat temu, właśnie podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Widziałem, że cała sala znakomicie się bawiła. Zapraszam na kolejne przedstawienia do Starego Sącza, naszej regionalnej perły, miasteczka z klimatem. Podczas kolejnych czterech tygodni na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – podsumowuje pierwszy festiwalowy dzień Janusz Michalik – dyrektor artystyczny Festiwalu.

W środę (29.09.21) Teatr Gudejko przedstawi spektakl, a będzie to premiera, „Lotto” Wasilija Sigariewa. Reżyseria: Maciej Wojtyszko.

Obsada: Magdalena WÓJCIK, Joanna KUROWSKA, Edyta HERBUŚ, Radosław PAZURA, Andrzej POPIEL, Robert WABICH/ Sławomir ORZECHOWSKI, Roman BUGAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony