Dzieje się tak jak przewidywano…

Kiedy oddawano do użytku parking (10 miejsc postojowych!) oraz skwer przy ul. Młyńskiej niektórzy twierdzili, że obiekt będzie monitorowany, że będzie dobrze, itd… A jest tak jak przewidywano – śpią bezdomni, miejsce stało się zaułkiem dla miłośników mocniejszych trunków.

Dzisiaj na FB pojawiła się taka informacja: „Jest godz.11.05. Interwencja do Straży Miejskiej i odpowiedź strażnika miejskiego, żeby telefonować na policję. Przy kolejnej próbie połączenia się ze Strażą Miejską już nikt nie odbiera telefonu. Komendant Straży Miejskiej zapewniał publicznie, że to miejsce będzie na bieżąco monitorowane. Tu powinny być przecież miejsca parkingowe. Jednak ku zdumieniu nowosądeczan utworzono skwerek i to jest taki ”doskonały” wizerunek obecnej władzy Nowego Sącza. Żenada. Może zamiast wyjątkowo natrętnej ”autopromocji” trzeba się tym zainteresować, Panie prezydencie miasta!

Godz.15.10. Kolejny leżakujący śpioch . Powiadomiona Straż Miejska -też chyba uśpiona. Gdzie policja? – dobre pytanie. Powiadomiony o sprawie prezydent miasta – bez reakcji. Ludzie mówią, że po wygłupie z przenosinami rycerzyka to kolejna zorganizowana akcja szykanująca, połączona z nocnym wykrzykiwaniem. Czyżby mieli rację? To się okaże…Kilka dni temu radny z Koalicji Nowosądeckiej mówił, ze stworzyli taki skwerek dla tych którzy przyjeżdżają do szpitala i mogli się tutaj zrelaksować. ,,Odpoczywający” na ławce po spożyciu piwa mężczyzna z tego zdjęcia uwidacznia, że to co mówił radny z KN, widać a nawet czuć.. Dobre miejsce i towarzystwo…chyba dla pana radnego.

Informacja nie przeszła bez echa wśród internautów: „Może zamiast parkingu powinien pan Prezydent tam wybudować dom dla bezdomnych … ????

Na Kocich Plantach będzie chyba podobnie, to tam był uświęcony tradycją zaułek do spożywania napojów chłodzących, teraz napoje pewnie te same, ale w jakich warunkach! koledzy ściągną z najdalszych okolic na ten full wypas”

Może władza coś wymyśli? Przecież tak się troszczy o komfort i estetykę

  1. Fajny fake 🙂 Jacy czyści i zadbani Ci żule w NS 🙂 Nówka plecach i dres, postaralibyście się chociaż trochę bardziej, co za żenada pisowska….

  2. “Panowie” spod Żabki na Długosza i Biedronki na Placu Dąbrowskiego przenieśli się w bardziej ustronne miejsce. A autorów komentarzy wcześniej zapraszam aby częściej wybrali się tamtędy na spacer. Sam byłem świadkiem “leżakowania” bodajże 2 razy idąc z synem do przedszkola

  3. A ja się chyba zgodzę z Panem Kucią. Co prawda nie miałam okazji zobaczyć nowego parkingu i placyku obok na żywo bo rzadko kiedy jestem w tamtym miejscu, ale jeden ze śpiących na ławce często kręci się pod Biedronka przy dworcu

  4. Ha ha ha ha ha ha. Może fake, może nie… Każdy ma jakieś ciemne strony. Poczynając od obecnej kończąc na poprzedniej władzy miasta. Nie zmieni to jednak faktu, że przeniesienie tu Rycerzyka to zwykła podłość, miejsce jest idealne do róznego rodzaju schadzek bo na całkowitym uboczu. I myślę, że każdy też się zorientował, że po jeden jak i po drugiej stronie nowosądeckiej barykady znjadują się tacy, którym się płaci za komentowanie.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony