Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura.

Od kilku lat Stary Sącz wiosną staje się centrum podróżników, a sala starosądeckiego ,,Sokokoła” pęka w szwach. Wszystko za sprawą Festiwalu Podróży i Przygody Bonawentura.

Bezpretensjonalny festiwal podróżniczy w karpackim miasteczku z klimatem. Propagujący świadome i uważne podróżowanie. Pokazy podróżnicze, filmy, koncerty, goście specjalni czyli wszystko to za czym tęsknicie przez cały rok.

Festiwal Przygody i Podróży Bonawentura, powstał jako hołdem i upamiętnieniem tragicznie zmarłego w 2010 roku Tomasza Bonawentura-Knapika, lokalnego podróżnika. Od wielu lat w okresie wiosennym w miasteczku odbywają się tematyczne pokazy, spotykania z podróżnikami, warsztaty, degustacje lokalnych potraw i wegańskiego jedzenia inspirowanego różnymi stronami świata, pokazy filmowe. Jest to również okazja do spotkania się ze znajomymi oraz degustacji orientalnych dań i pierogów krążących nad jezdnią. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic, a także amatorów podróżowania.

Zapraszamy !!!

Bilety można zakupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony