Festiwal “Ponad Szczytami” – spotkajmy się w Piwnicznej Zdrój!

Niezmiernie miło nam ogłosić, że Festiwal “Ponad Szczytami” rozpoczyna się już za dwa tygodnie. To święto podróżników, mające na celu uczczenie ducha górskiej przygody, kultury i wspólnoty. W dniach 15 – 17 września w Piwnicznej-Zdroju podróżnicy, entuzjaści natury, miłośnicy kultury lokalnej oraz wszyscy góromaniacy będą mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Udział w festiwalu jest bezpłatny.

Festiwal, będzie świetnym miejscem spotkania osób z różnych zakątków Polski, czy nawet świata, łączących w sobie miłość do gór i ich piękna. Wydarzenie skupia w sobie trzy festiwale: podróżniczy, filmowy oraz piosenki górskiej. Wszystkie łączy szeroko pojęta fascynacja pięknem naszego świata, dobra przygoda oraz po prostu zamiłowanie do podróży.

Co czeka na Ciebie podczas festiwalu:

– Pasjonujące prelekcje i dyskusje z udziałem ekspertów turystyki górskiej oraz najpopularniejszych youtuberów/podróżników z całej Polski.

– Miasteczko festiwalowe z masą atrakcji.

– Wyjątkowe występy artystyczne, muzyka na żywo, która połączy wiele pokoleń.

– Różnorodne warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

– Pokazy filmów o tematyce górskiej, które mogą stać się inspiracją dla wielu uczestników.

O festiwalu mówi jego dyrektor, Wiktor Potok: – Ten rok będzie w naszej historii przełomowy. Ubieramy plecak i działamy. Festiwal „Ponad Szczytami” ma zjednoczyć wszystkich miłośników gór oraz podróży. Będzie to pierwsze nasze samodzielne wydarzenie! Chcemy stworzyć przestrzeń, która połączy wytrwałych podróżników i początkujących pasjonatów. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń zbliża i chcemy do tego dążyć. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

– Z pewnością będzie to kolejne święto podroży i przygody! W dodatku miejsce jest urokliwe, co będzie dodawać smaku temu wydarzeniu! Zachęcamy wszystkich do udziału, a w szczególności mieszkańców Piwnicznej Zdrój, zwłaszcza, że wstęp jest bezpłatny!- powiedział Tomasz Michałowski- prezes Stowarzyszenia Dla Miasta, główny partner Festiwalu.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej informacji na temat naszej imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu: https://ponadszczytami.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony