Grają w niższych ligach piłkarskich

Na Sądecczyźnie rozgrywki w niższych ligach piłkarskich rundy wiosennej rozpoczynają się na dobre. Przed tygodniem zaczęła IV, a teraz „okręgówka” oraz A klasa. Z pewnością emocji nie zabraknie. Pogoda piękna warto więc ruszyć na stadiony by dopingować swoje drużyny.

IV Liga – Wschód

XX Kolejka

26 marca – sobota

Sokół Słopnice – Tarnovia Tarnów, 11:00

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Skalnik Kamionka Wielka, 11:00

Metal Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 26 marca, 12:00

Radłovia Radłów – Okocimski KS Brzesko 26 marca, 15:00

Wierchy Rabka Zdrój – Poprad Muszyna 26 marca, 15:30

Glinik Gorlice – Dunajec Zakliczyn 26 marca, 16:00

27 marca – niedziela

Watra Białka Tatrzańska – Jarmuta Szczawnica, 14:00

Bocheński KS – Lubań Maniowy, 15:00

Limanovia Limanowa – Kolejarz Stróże, 16:30

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II195771-6
2. Wierchy Rabka Zdrój193843-19
3. Limanovia Limanowa193851-25
4. Lubań Maniowy193746-16
5. Poprad Muszyna193537-21
6. Glinik Gorlice193535-30
7. Okocimski KS Brzesko193329-24
8. Wolania Wola Rzędzińska183335-33
9. Kolejarz Stróże193136-33
10. Tarnovia Tarnów193124-24
11. Watra Białka Tatrzańska182430-29
12. Metal Tarnów192426-34
13. Skalnik Kamionka Wielka191524-37
14. Bocheński KS191527-35
15. Sokół Słopnice161014-33
16. Dunajec Zakliczyn191020-51
17. Jarmuta Szczawnica19921-57
18. Radłovia Radłów1839-71

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

XVII Kolejka

26 marca – sobota

Dunajec Nowy Sącz – Gród Podegrodzie, 15:00

Sokół Stary Sącz – Poprad Rytro, 15:00

Helena Nowy Sącz – LKS Uście Gorlickie, 15:00

KS Biecz – LKS Zagórzany, 15:00

Zyndram Łącko – LKS Wójtowa, 15:30

Biegoniczanka Nowy Sącz – Łosoś Łososina Dolna, 16:00

KS Kobylanka – Hart Tęgoborze, 16:00

Barciczanka Barcice – LKS Łużna 3:0 (wo)

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice175174-7
2. Biegoniczanka Nowy Sącz163444-39
3. Dunajec Nowy Sącz163334-20
4. Gród Podegrodzie163139-22
5. LKS Uście Gorlickie162828-24
6. Łosoś Łososina Dolna162436-33
7. KS Biecz162324-17
8. LKS Wójtowa162124-36
9. Poprad Rytro162133-43
10. Hart Tęgoborze162022-28
11. LKS Zagórzany161826-27
12. Zyndram Łącko161816-24
13. Helena Nowy Sącz161621-35
14. Sokół Stary Sącz161625-30
15. LKS Kobylanka161214-27
16. LKS Łużna17419-67

A Klasa Nowy Sącz

XVI Kolejka

26 marca – sobota

Dąbrovia Wielogłowy – Nawoj Nawojowa, 16:00

Zawisza Rożnów – Zamczysko Marcinkowice, 16:00

Budowlani Jazowsko – Ogniwo Piwniczna Zdrój, 16:00

27 marca – niedziela

KPT Nawojowa – Orzeł Ptaszkowa, 11:00

ULKS Korzenna – Wicher Mogilno, 11:00

Grybovia Grybów – Amator Paszyn, 11:00

Górka Szczereż – Victoria Witowice Dolne, 11:00

LKS Mszalnica – Olimpik Powroźnik, 12:00

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna154157-8
2. Amator Paszyn153444-17
3. Dąbrovia Wielogłowy153149-18
4. Zawisza Rożnów152940-24
5. Victoria Witowice Dolne152445-28
6. Olimpik Powroźnik162333-36
7. Grybovia Grybów162333-23
8. Orzeł Ptaszkowa152237-22
9. Nawoj Nawojowa152226-35
10. KPT Nawojowa152131-23
11. Zamczysko Marcinkowice152120-18
12. Budowlani Jazowsko151628-48
13. Górka Szczereż151515-24
14. LKS Mszalnica151214-44
15. Ogniwo Piwniczna Zdrój15615-70
16. Wicher Mogilno15417-66

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony