Grand docenia Gabrielę Migdę

W siedzibie firmy Grand z Korzennej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody młodej zawodniczce boksu KS Akademicki Evan Nowy Sącz Gabrieli Migdzie.

– Cieszę się bardzo, kiedy widzę młodych ludzi osiągających sukcesy – mówił prezes Grand Korzenna Andrzej Grygiel. – Popieram przede wszystkim sport amatorski, młodzieżowy. A właśnie Gabriela jest taką osobą. Uprawia trudny sport, choć tego po niej nie widać. Jest skromna i wie czego chce, a to bardzo cenię. Gratuluję pierwszej wygranej na ringu zawodowym.

– Sport w moim życiu zajmuje ważne miejsce – mówi Gabriela Migda. – Trenuję od dawna, ale przede mną nie tylko wyzwania sportowe. Już niedługo matura, a moim pragnieniem jest studiowanie psychologii. Oczywiście dalej będę trenować, bo mam swoje marzenia sportowe, to Igrzyska Olimpijskie. Dziękuję panu prezesowi za nagrodę i mogę zapewnić, że dalej będę kroczyła drogą, którą sobie wytyczyłam, czyli sport i nauka.

– Gabrysia to duży talent i bardzo fajny człowiek – dodaje jej trener Krzysztof Bulanda. – Podczas ostatniej Gali bokserskiej, gdzie pokazała się z bardzo dobrej strony gratulacjom nie było końca. Niektórzy chcieli by wystąpiła bardzo szybko na ringu. Jednak patrząc na jej rozwój, pod każdym kątem, musimy być ostrożni, myśląc przyszłościowo. Przed nią treningi, kolejne walki i nauka. To mądra i odpowiedzialna dziewczyna. Dziękuję panu prezesowi Andrzejowi Gryglowi za wsparcie. Dzięki takim ludziom możemy trenować i osiągać sukcesy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony