“II Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego” – odwołany

Ze względu na niską frekwencję na liście startowej, podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu “II Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego” na 2024 rok.

– To przykra wiadomość – stwierdza Karol Trojan, organizator zawodów – Jednocześnie, od razu otwieramy zapisy na przyszły rok  https://dostartu.pl/ii-maraton-woko-jeziora-roznowskiego…, abyście już teraz mogli zarezerwować sobie termin na biegowe spotkanie nad Jeziorem Rożnowskim. Z osobami zapisanymi na tegoroczną odwołaną edycję, skontaktujemy się indywidualnie. Wierzymy, że w przyszłym roku spotkamy się już bez żadnych przeszkód. Tęsknimy za Wami

.

Trasy „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, poprowadzone są drogami utwardzonymi, asfaltowymi, ścieżkami leśnymi i polnymi, poprzez brody wodne, mają formę pętli, ze startem i metą w Gródku nad Dunajcem. Dokładny ich przebieg (wraz z trackami), podany będzie na stronie internetowej biegu, najpóźniej 7 dni przed dniem rozpoczęcia wydarzenia. Trasa „Maratonu „z hakiem”” ma formę pętli wokół Jeziora Rożnowskiego.

– Od pierwszej myśli o organizacji “Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, przyświeca nam cel propagowania aktywnego wypoczynku na Sądecczyźnie, Pogórzu Rożnowskim i w Beskidzie Wyspowym, połączonego z poznawaniem historii regionu. – mówi Karol „Bosy” Trojan. – Stąd też, przebieg proponowanych uczestnikom tras, planujemy w ten sposób, aby podczas zmagań sportowych, mieli oni możliwość, choć przez chwilę, zauważyć bogactwo przyrodniczo-kulturowe otoczenia Jeziora Rożnowskiego. Daje to pretekst do bliższego poznania mijanych miejsc i powrotu do nich, już w czasie niespiesznego wakacyjnego (i nie tylko) wypoczynku (czy to indywidualnego czy z Rodziną, ze Znajomymi). Zapraszamy!

***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony