Imieniny Miasta nie dla wszystkich

W tym roku nie wszyscy mieszkańcy będą mogli wziąć udział w Imieninach Nowego Sącza. W latach ubiegłych na wszystkie organizowane w ramach tego święta imprezy, wstęp był wolny. W tym roku będzie inaczej. Za udział w koncertach trzeba będzie zapłacić. Wprowadzenie opłat za bilety było konieczne. Tak w wypowiedzi dla RDN Nowy Sącz przekonuje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Benedykt Polański.

– Z racji tego, że Rada Miasta zaopiniowała negatywnie przyznanie budżetu na promocję miasta – w tej chwili wynosi on zero złotych – nie mamy szans zorganizować koncertów za darmo. Liczymy, że hojność i frekwencja sądeczan wspomoże nasze działania – wyjaśnia (wypowiedź dla RDN Nowy Sącz).

Główną gwiazdą Imienin Miasta ma być zespół Wilki.

Na scenie w Parku Strzeleckim będzie można także obejrzeć i wysłuchać zwycięzcę tegorocznej edycji Szansy na Sukces Tomasza Bulzaka , któremu towarzyszyć będzie Kwartet Galicyjski. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca 2021 r. w ramach pierwszego dnia Imienin Miasta Nowego Sącza. Podczas koncertu oprócz najpopularniejszych utworów Niemena w uwspółcześnionych aranżacjach usłyszymy też mniej znane tytuły takie jak: “Status mojego ja”, “Począwszy od Kaina”, “Trąbodzwonnik”. Koszt biletu to 30 złotych.

Zobaczymy także rodzimych, pochodzących z Sądecczyzny artystów: zespoły Lachersi oraz The Poisons.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony