Interesujesz się fotografią? Ten projekt jest dla Ciebie!

Interesujesz się fotografią lub filmem i chcesz rozwijać swój warsztat? Pandemia sprawiła, że straciłeś motywację do kreowania artystycznej rzeczywistości? Sądecka Grupa Fotograficzna zaprasza do twórczej przygody!

Świat fotografii na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat uległ ogromnym zmianom. W dzisiejszych czasach każdy może mianować się fotografem – wystarczy, że zaopatrzy się w średniej klasy lustrzankę, choć są i tacy, których zaspokoi dobry smartfon z aparatem. Wykonywanie zdjęć jest coraz łatwiejsze i przyjemniejsze, a jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia.

Zdarza się jednak tak, że dobry sprzęt i chęci okazują się niewystarczające. Brak możliwości rozwoju oraz wsparcia bliskich skutecznie blokuje potencjał twórczy. W związku z tym członkowie Sądeckiej Grupy Fotograficznej zorganizowali wydarzenia integrujące społeczność fotograficzną, m.in. poprzez otwarte spotkania oraz konkursy tematyczne.

– Jako grupa działająca w branży fotograficznej stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może prowadzić swobodną wymianę myśli oraz zawierać nowe, cenne znajomości. Jesteśmy organizatorem największego wydarzenia fotograficznego w regionie odbywającego się w ramach Światowego Dnia Fotografii – informuje Gabriela Rojna z rady nadzorczej stowarzyszenia.

W pierwszym etapie należy uzupełnić formularz dostępny pod adresem
www.sadeckagf.pl/rekrutacja

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 31 maja 2021 roku. Następnie komisja rekrutacyjna skontaktuje się z wybranymi osobami i zaprosi do udziału w dalszym procesie.

Zachęcamy do wspólnego popularyzowania fotografii w naszym regionie!

Fot. Archiwum SGF


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony