Jest boisko, będzie nowa kostka

Trwa remont nawierzchni terenu wokół Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie. Asfalt, który znajdował się tam do tej pory, był już mocno zniszczony i uszkodzony. Zastąpi go kostka brukowa.

Pierwszy etap remontu będzie kosztował ponad 94 tysiące złotych, a pieniądze na tę inwestycję pochodzą z rezerwy budżetowej Powiatu Nowosądeckiego – mówi wicestarosta Antoni Koszyk, który dzisiaj sprawdzał postęp prac. – Nowa nawierzchnia pojawi się między innymi dookoła niedawno oddanego do użytku boiska.

Przypomnijmy, że boisko zostało wybudowane za blisko 700 tysięcy złotych. Jest pełnowymiarowe, ma specjalną, bezpieczną nawierzchnię, jest też miejsce dla kibiców na trybunach, a cały teren jest oświetlony

Remont nawierzchni to kolejny etap poprawy infrastruktury naszej szkoły – mówi Lesław Tarasek, dyrektor ZSZ w Grybowie. – Chcemy zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki i rozwijania pasji.

Oprócz zaplecza sportowego, szkoła dysponuje nowoczesnymi pracowniami dla przyszłych mechaników samochodowych, mechaników i monterów maszyn i urządzeń oraz stolarzy.

źródło/fot.: Maria Olszowska, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony