Kąty 17 – Miejsce, w którym czas płynie wolniej

10-11.04.2021 odbył się niesamowity weekend, w niesamowitym miejscu. Otwarcie – Katy 17, cichego miejsca na ziemi, gdzie czas płynie wolniej.

Menadżerką tego miejsca jest Paulina Biernacka, która zorganizowała atrakcje, którymi przez 2 dni mogli się cieszyć odwiedzający. Niestety ilość miejsc była ograniczona, a o liczbie uczestników decydowała kolejność zgłoszeń.

Nasza redakcja przekonała się, że to miejsce warto odwiedzić.

To był wspaniały czas Otwarcie Kąty17 zaczęliśmy z oprowadzeniem każdego uczestnika. W drewnianej pełnej dobrej energii stodole opowiedzieliśmy co będzie można robić, jakieś warsztaty się odbędą, jakie tu panują zasady i co to jest za miejsce. Później poszliśmy odwiedzić malowniczy domek, który jest wspólny dla wszystkich i można w nim podgrzać jedzenie, które każdy z gospodarzy przyniósł. Tak by podzielić się nim z innymi. Następna cześć wycieczki po tym uroczym miejscu to drewniana Jurta dwupoziomowa, w której panuje świetna energia i w której się dobrze śpi.

Dzieci miały swój kącik, w którym było dużo kartek, kredek, plasteliny i instrumentów, na których mogły się wyrazić. Ze względu na to, że była piękna pogoda dzieci szalały na zewnątrz, a dorośli rozpalili ognisko, do którego dzieci zbierały przez cały czas suchą trawę by ognisko nie zgasło. Następnie była joga, którą świetnie poprowadziła Karolina Staręga, przez prawie 2 godziny dała niezły wycisk uczestnikom 😉 Po jodze w chwili przerwy można było delektować się oskołą(sokiem z brzozy), prozaikami, smalczykiem, leczem vege z ciecierzycą, pysznymi plackami, herbatką oraz innymi smakołykami.

W sobotę były także stoiska ze zdrową żywnością oraz stoisko z ubraniami do wymiany 😉

Foto. P.B.

One thought on “Kąty 17 – Miejsce, w którym czas płynie wolniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony