Kino “Sokół” zaprasza na Święto Kina

Już w tę sobotę, 30 września, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu uczestniczyć będzie w ogólnopolskiej akcji ŚWIĘTO KINA. Tego dnia bilety będą kosztować tylko 12 zł. To więc idealny czas, aby dołączyć do magicznego, filmowego świata i wspólnie z SOKOŁEM celebrować ŚWIĘTO KINA!

W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak: „Piła X”, „Doppelgänger. Sobowtór”, „Twórca”, „Moje wielkie greckie wesele 3″, „Bóg i wojownicy lunaparków”, „Wojny jednorożców” oraz filmy z bieżącego repertuaru: „Zielona granica”, „Kosmici w mojej szkole”, „Niezniszczalni 4″, „Strzępy”, „Sound of Freedom. Dźwięk wolności”, „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”, „Siła naszych marzeń”, „O psie, który jeździł koleją”, „Mavka i strażnicy lasu”.

Wyjątkowo w tym dniu w Kinie SOKÓŁ odbędzie się pokaz przedpremierowy muzycznego dokumentu „Na zawsze Melomani” w ramach Filmoteki Dojrzałego Człowieka, gdzie seniorzy mają bilety po 11 zł!

To już 8 edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Repertuar już dostępny na stronie Kina SOKÓŁ: https://www.kino-sokol.pl/repertuar-kina-4.html a jest w czym wybierać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony