Koncert Ewy Novel

Prezydent Miasta Nowego Sącza Pan Ludomir Handzel zaprasza do wysłuchania 276. Koncertu u Prezydenta podczas którego wystąpi Ewa Novel z zespołem oraz z gościnnym udziałem Tomasza Bulzaka.

Koncert odbędzie się 10 lutego 2023 r., o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu przy Alei Wolności 23.

Repertuar koncertu obejmuje największe przeboje z występów wokalistki w „Szansie na Sukces” i innych programach rozrywkowych, w tym m.in. utwory Ireny Santor.

Wstęp bezpłatny.

Ewa Novel to urodzona w Chicago, charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów. Obdarzona ogromnym talentem, niezwykle ciekawą barwą głosu, południowym temperamentem oraz orientalną urodą. Związana z krakowską sceną muzyczną. Absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej. Frontmanka w bluesowym zespole Levi, polsko-ukraińskim ShockolaD oraz współtwórca autorskiego duetu Novel & Wilk. Jest również tancerką w afrykańskim zespole. Ewa wielokrotnie występowała dla zagranicznej publiczności m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech. Wciąż rozwija swoje pasje. Lubi wyzwania, szczególnie te muzyczne. Każdy koncert z jej udziałem to niezapomniana dawka przeżyć nie tylko muzycznych, ale także estetycznych. Laureatka 7 edycji „The Voice of Poland”.

Skład zespołu:
Ewa Borcz – altówka (Kwartet Galicyjski)
Martyna Bulzak – skrzypce (Kwartet Galicyjski)
Krystian Jaworz – pianino
Maciej Nieć – bas
Adam Leśniak – perkusja/cajon
Gość specjalny – Tomasz Bulzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony