Kontra Ryszarda Nowaka

Przy ul. Węgierskiej odbyło się spotkanie Ryszarda Nowaka z mediami, podczas którego kandydat na prezydenta Nowego Sącza wytykał prezydentowi Ludomirowi Handzlowi chwalenie się zadaniami, za które nie odpowiada miasto. Wszystko odbyło się przy banerze kontrkandydata z hasłem „Trzeci most na Dunajcu”, a za tę inwestycję odpowiedzialne są władze samorządowe Małopolski.

– To, że jesteśmy tutaj, z takim tłem za plecami nie jest przypadkowe – mówił Ryszard Nowak. – Warto powiedzieć o strategicznych inwestycjach: trzecim, czwartym moście na Dunajcu, szybkiej kolei Nowy Sącz – Kraków, CPK, bo takie obietnice pojawiają się na wielu materiałach wyborczych kandydata Ludomira Handzla. Jednak to nie są inwestycje realizowane przez miasto, a centralne jednostki. Oczywiście prezydent Handzel chwali się twierdząc, że dzięki jego wpływom takie inwestycje będą u nas realizowane.

Na zakończenie konferencji prasowej Ryszard Nowak zapowiedział cykl spotkań z mieszkańcami, które rozpoczną się już w najbliższy piątek..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony