Krynicki policjant przypomina zasady bezpieczeństwa na stoku

Na Sądecczyźnie zaczęły działać już pierwsze stacje narciarskie, dlatego to dobra okazja, by przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa na stoku. O tym, jak należy zachowywać się podczas jazdy, by była ona bezpieczna i sprawiała jak najwięcej przyjemności, przy jednoczesnym poszanowaniu innych użytkowników stoku, opowiedział policyjny narciarz z Krynicy-Zdroju, sierżant sztabowy Oliwier Martyna.

Dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego, stowarzyszenie „Stowarzyszeni dla Sądeckiej Ziemi” nagrało  film przybliżające służbę policjantów, goprowców i strażaków. W  produkcji, w ramach projektu „Bezpiecznie zimą – jestem tu dla Ciebie”, wziął udział sierż. sztab. Oliwier Martyna, funkcjonariusz Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju, który od kilku lat w sezonie zimowym zamienia policyjny mundur na strój narciarski i patroluje stoki w naszym regionie, dbając o bezpieczeństwo miłośników białego szaleństwa. Krynicki funkcjonariusz jest również utytułowanym reprezentantem małopolskiej Policji w narciarstwie.

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu nagrania zamieszczonego na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu i przypomnienia sobie podstawowych zasad bezpiecznego korzystania ze stoku

Pełną wersję filmu można obejrzeć na portalu społecznościowym stowarzyszenia „Stowarzyszeni dla Sądeckiej Ziemi”

źródło: KMP Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony