Liderzy nie zawiedli w niższych ligach

Tak jak było do przewidzenia liderzy w niższych ligach piłkarskich Sądecczyzny wygrali swoje mecz. Walka toczy się jeszcze o utrzymanie. W IV lidze wciąż szans na pozostanie ma Kolejarz Stróże, ale musi wygrać dwa ostatnie mecz licząc też na porażkę Glinika.

IV Liga Wschód

XXXII Kolejka

Limanovia Limanowa – Okocimski KS Brzesko 0:2

Tarnovia Tarnów – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 1:1

Jarmuta Szczawnica – Wierchy Rabka Zdrój 0:3

Kolejarz Stróże – Bocheński KS 4:1

Sokół Słopnice – Poprad Muszyna 0:2

Radłovia Radłów – Metal Tarnów 5:4

Watra Białka Tatrzańska – Glinik Gorlice 1:2

Dunajec Zakliczyn – Wolania Wola Rzędzińska 3:2

Skalnik Kamionka Wielka – Lubań Maniowy 2:0

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II3286107-21
2. Lubań Maniowy326579-28
3. Limanovia Limanowa326385-38
4. Poprad Muszyna326164-35
5. Wierchy Rabka Zdrój325961-36
6. Okocimski KS Brzesko325748-38
7. Wolania Wola Rzędzińska325662-55
8. Glinik Gorlice325256-50
9. Kolejarz Stróże324956-49
10. Watra Białka Tatrzańska324557-47
11. Tarnovia Tarnów324339-49
12. Metal Tarnów324053-68
13. Sokół Słopnice323652-60
14. Skalnik Kamionka Wielka323245-65
15. Bocheński KS322546-67
16. Dunajec Zakliczyn322439-86
17. Jarmuta Szczawnica321940-96
18. Radłovia Radłów32620-121

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

XXIX Kolejka

Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz 5:0

LKS Uście Gorlickie – KS Biecz 4:0

Podegrodzie – Sokół Stary Sącz 2:3

LKS Wójtowa – Łosoś Łososina Dolna 1:2

Biegoniczanka Nowy Sącz – LKS Kobylanka 1:0

Hart Tęgoborze – Zyndram Łącko 3:2

Poprad Rytro – Barciczanka Barcice 1:7

Gród LKS Łużna – LKS Zagórzany 0:3 (wo)

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice2987134-13
2. Dunajec Nowy Sącz296662-27
3. Biegoniczanka Nowy Sącz295668-64
4. Gród Podegrodzie295369-51
5. Łosoś Łososina Dolna294855-53
6. Poprad Rytro294260-67
7. LKS Zagórzany294254-41
8. LKS Uście Gorlickie294148-53
9. LKS Wójtowa293852-58
10. KS Biecz293837-39
11. Sokół Stary Sącz293859-55
12. Zyndram Łącko293642-53
13. Hart Tęgoborze292837-64
14. LKS Kobylanka292737-52
15. Helena Nowy Sącz292238-78
16. LKS Łużna29419-103

A Klasa – Nowy Sącz

XXVIII Kolejka

Dąbrovia Wielogłowy – Orzeł Ptaszkowa 9:1

Ogniwo Piwniczna Zdrój – Olimpik Powroźnik 0:4

Grybovia Grybów – Górka Szczereż 4:1

Amator Paszyn – Zawisza Rożnów 3:0

Wicher Mogilno – KPT Nawojowa 0:2

Zamczysko Marcinkowice – LKS Mszalnica 3:1

Nawoj Nawojowa – ULKS Korzenna 1:1

Victoria Witowice Dolne – Budowlani Jazowsko 1:3

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna276896-24
2. Amator Paszyn286694-31
3. Dąbrovia Wielogłowy2857110-37
4. Zawisza Rożnów275472-42
5. Nawoj Nawojowa284849-49
6. Grybovia Grybów274354-38
7. Olimpik Powroźnik284057-62
8. Budowlani Jazowsko273957-69
9. Orzeł Ptaszkowa273752-46
10. Zamczysko Marcinkowice273343-55
11. Victoria Witowice Dolne273270-74
12. KPT Nawojowa283148-64
13. Górka Szczereż282630-56
14. LKS Mszalnica282634-66
15. Wicher Mogilno281735-103
16. Ogniwo Piwniczna Zdrój271030-115

B Klasa – Nowy Sącz

XXII Kolejka

Polany Berest – LKS Świniarsko 3:4

Jedność Nowy Sącz – Zawada Nowy Sącz 2:12

Barciczanka II Barcice – ULKS Przydonica 1:4

Królovia Królowa Górna – Chruślice Nowy Sącz 1:5

LKS Łęka – Galicja Nowy Sącz 0:3

Pauza: Piątkovia Łęg.

Tabela końcowa

1. ULKS Przydonica205284-22
2. Zawada Nowy Sącz205082-27
3. LKS Świniarsko204984-34
4. Barciczanka II Barcice203886-33
5. Polany Berest203656-44
6. Jedność Nowy Sącz202442-56
7. Chruślice Nowy Sącz201950-55
8. Królovia Królowa Górna201740-80
9. LKS Łęka201434-80
10. Galicja Nowy Sącz201323-100
11. Piątkovia Łęg201019-69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram