Ligowe remanenty

Sobota i niedziela stały pod znakiem piłkarskich niższych lig. Kibice oglądali wiele ciekawych meczów, padło wiele goli, ale jak na razie w tabelach niewiele się zmieniło. W IV lidze wschód oraz w nowosądeckiej okręgówce nudno. Rezerwy Bruk Betu oraz Barciczanka wygrywają wszystkie mecze i zdecydowanie przewodzą w tabeli.

IV Liga Wschód

XVI Kolejka

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Jarmuta Szczawnica 3:0

Kolejarz Stróże – Wierchy Rabka Zdrój 1:3

Poprad Muszyna – Lubań Maniowy 1:0

Skalnik Kamionka Wielka – Wolania Wola Rzędzińska 1:2

Sokół Słopnice – Limanovia Limanowa 0:1

Radłovia Radłów – Bocheński KS 0:5

Tarnovia Tarnów – Glinik Gorlice 1:0

Watra Białka Tatrzańska – Okocimski KS Brzesko 2:2

Dunajec Zakliczyn – Metal Tarnów 0:1

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II164857-6
2. Lubań Maniowy163439-13
3. Limanovia Limanowa163242-21
4. Kolejarz Stróże163135-24
5. Poprad Muszyna162931-16
6. Tarnovia Tarnów162722-23
7. Wolania Wola Rz.162731-29
8. Wierchy Rabka Zdrój162629-21
9. Okocimski KS Brzesko162422-21
10. Glinik Gorlice152325-27
11. Metal Tarnów162324-26
12. Watra Białka Tatrz.162329-27
13. Skalnik Kamionka Wlk.161320-32
14. Bocheński KS161123-32
15. Sokół Słopnice141012-27
16. Dunajec Zakliczyn161020-44
17. Jarmuta Szczawnica16917-45
18. Radłovia Radłów1538-52

Liga Okręgowa Nowy Sącz

XIII Kolejka

Gród Podegrodzie – LKS Kobylanka 2:0

LKS Uście Gorlickie – LKS Zagórzany 3:1

Barciczanka Barcice – Dunajec Nowy Sącz 2:0

Sokół Stary Sącz – Łosoś Łososina Dolna 1:3

Biegoniczanka Nowy Sącz – Helena Nowy Sącz 3:0

Poprad Rytro – Zyndram Łącko 3:1

LKS Łużna – LKS Wójtowa 5:2

Hart Tęgoborze – KS Biecz (mecz odwołany)

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice133963-6
2. Dunajec Nowy Sącz132929-16
3. LKS Uście Gorlickie132525-18
4. Gród Podegrodzie132530-15
5. Biegoniczanka Nowy Sącz132535-34
6. Łosoś Łososina Dolna132132-24
7. Hart Tęgoborze121918-19
8. Poprad Rytro131829-36
9. LKS Wójtowa131615-32
10. Sokół Stary Sącz131621-21
11. KS Biecz121514-14
12. LKS Zagórzany131420-24
13. Zyndram Łącko131211-21
14. Helena Nowy Sącz13913-30
15. LKS Kobylanka13911-21
16. LKS Łużna13419-54

A Klasa Nowy Sącz

XIII Kolejka

Orzeł Ptaszkowa – Dąbrovia Wielogłowy 1:5

ULKS Korzenna – Nawoj Nawojowa 2:2

Górka Szczereż – Grybovia Grybów 1:1

LKS Mszalnica – Zamczysko Marcinkowice 1:0

Olimpik Powroźnik – Ogniwo Piwniczna Zdrój 9:1

KPT Nawojowa – Wicher Mogilno 2:1

Budowlani Jazowsko – Victoria Witowice Dolne 2:6

Zawisza Rożnów – Amator Paszyn 6:3

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna133548-8
2. Amator Paszyn133143-14
3. Dąbrovia Wielogłowy132846-16
4. Victoria Witowice D.132443-17
5. Zawisza Rożnów132333-22
6. Orzeł Ptaszkowa122136-18
7. Grybovia Grybów122130-16
8. Zamczysko Marcinkowice132019-15
9. Nawoj Nawojowa121922-31
10. KPT Nawojowa131527-22
11. Górka Szczereż131414-22
12. Olimpik Powroźnik131327-36
13. LKS Mszalnica131113-41
14. Budowlani Jazowsko11820-43
15. Wicher Mogilno13415-61
16. Ogniwo Piwniczna Zdrój12311-65

B Klasa Nowy Sącz

XII KOlejka

Zawada Nowy Sącz – Galicja Nowy Sącz

ULKS Przydonica – LKS Łęka

Barciczanka II Barcice – Polany Berest

Chruślice Nowy Sącz – LKS Świniarsko 1:5

Pauzują zespoły: Piątkovia Łęg, Jedność Nowy Sącz, Królovia Królowa Górna.

Aktualna tabela

1. Zawada Nowy Sącz102742-14
2. LKS Świniarsko92437-14
3. ULKS Przydonica92134-10
4. Polany Berest101828-27
5. Barciczanka II91640-15
6. Piątkovia Łęg91018-34
7. Jedność Nowy Sącz91016-26
8. LKS Łęka9718-34
9. Galicja Nowy Sącz9713-30
10. Królovia Królowa G.10620-42
11. Chruślice Nowy Sącz9413-33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony