Magik Band podbija You Tube!

Łukasz Mikulski ze Srebrnym Przyciskiem You Tube

Lider zespołu Magik Band – Łukasz Mikulski od lat zachwyca swoją twórczością muzyczną. Ludzie pokochali Jego utwory oraz charyzmę. W 2010 roku założył zespół razem z Sylwkiem Czyszczoniem w Krynicy-Zdroju. Od tamtej pory telefon się urywa. Zespół koncertuje i gra również na weselach. Każda para młoda chce, aby to właśnie Magik Band uświetnił ich ważny dzień.

Muzycy chętnie biorą udział w licznych akcjach charytatywnych. Jednak nie szukają rozgłosu chwaląc się swoimi dobrymi uczynkami na wszystkich Social Mediach. Robią to z dobrego serca, co jest godne podziwu.

Nic więc dziwnego, że ich kanał na You Tube odwiedza liczne grono użytkowników. Obecnie wybiło 100 000 subskrypcji! W związku z tym Łukasz otrzymał nagrodę w postaci Srebrnego Przycisku You Tube.

Jak sam pisze na swoim profilu FB:

„To bez wątpienia powód do dumy. To również doskonała okazja, aby w szczególny sposób podziękować swoim fanom za to, że nas wspierają i są z nami, bo przecież bez nich nie otrzymalibyśmy tej nagrody. Bardzo serdecznie dziękuję Kochani, że jest Was tak wielu i że przyczyniacie się do naszego sukcesu”.

Gratulujemy Łukaszowi i całemu zespołowi Magik Band kolejnego osiągnięcia. Życzymy licznych sukcesów!

Poznajcie członków zespołu Magik Band:

Łukasz Mikulski- założyciel i lider Magik Band. Twórca tekstów oraz kompozycji. Wokalista i klawiszowiec

Sylwek Czyszczoń – współzałożyciel Magik Band. Saksofonista

Mateusz Rajski – gitarzysta Magik Band

Krzysiek Oleksy – basista Magik Band

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony