Mają szanse pojechać na Mistrzostwa Świata, ale brakuje pieniędzy – można pomóc

Cheer NS – zespół cheerleaders powstały w Nowy Sączu w marcu 2011 roku. Jako pierwszy w kategorii Senior MIX, wywalczył tytuł Mistrza Polski 2012 roku w Jezierzycach.

– W następnych latach stworzyliśmy zespół dziecięcy Cheer NS MINI – opowiada trener Mirosław Haczek. – Zaczęliśmy nabór od 5 roku życia. Przez wiele lat byliśmy pionierem w zespołach cheerleaders w Polsce. Mamy w dorobku wiele tytułów Mistrza Polski w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach, wiele drugich i trzecich miejsc. Były turnieje gdzie nie było konkurencji bez medalu, a jechało nas 70 zawodniczek.

Dzisiaj zespół Cheer NS, posiada dwie grupy zaawansowaną i początkującą,(razem 50 osób) i właśnie z tej grupy zaawansowanej przed 8 dziewczynami w tym roku pojawiła się szansa na start w Mistrzostwach Świata Cheerleaders w Orlando USA.

– Jako, że na świecie są 4 miliony cheerleadersów (kobiety to 90 proc.), a blisko 3 800 000 w samej Ameryce, to zawsze Mistrzostwa Świata odbywają się w USA. – dodaje Mirosław Haczek. – Nasze sądeckie cheerleaderki stanowią 1/3 kadry Polski – 8 dziewcząt plus dwie osoby trenerów. Łącznie potrzebujemy 100 000 zł (10 000 na osobę) na wyjazd. Warto podkreślić fakt, że dziewczyny mogą być pierwszymi zawodniczkami cheerleadingu akrobatycznego w historii Polski, które pojadą na te prestiżowe zawody. Oczywiście jesteśmy w stanie rozreklamować każdą firmę, która nas wspomoże na koszulkach reprezentacyjnych i dresach, oraz wszystkich mediach w których się pokażemy.

Każda złotówka się liczy prosimy o pomoc https://zrzutka.pl/gu5t4f.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony