Majówka z piłką nożną – terminarze

Jak można było przewidzieć majówka to nie tylko grille, ale również sport, a ściślej, piłka nożna. W niższych ligach na Sądecczyźnie będą grały wszystkie zespoły od IV ligi do B Klasy Pogoda sprzyja warto więc iść na stadion by kibicować swojej drużynie.

IV Liga Wschód

XXV Kolejka

30 kwietnia – sobota

Poprad Muszyna – Watra Białka Tatrzańska, 11:00

Metal Tarnów – Glinik Gorlic, 12:30

Wierchy Rabka Zdrój – Sokół Słopnice, 13:30

Radłovia Radłów – Kolejarz Stróże, 15:00

Dunajec Zakliczyn – Jarmuta Szczawnica, 16:00

Bocheński KS – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 16:00

Wolania Wola Rzędzińska – Okocimski KS Brzesko, 17:00

Lubań Maniowy – Limanovia Limanowa, 17:00

Skalnik Kamionka Wielka – Tarnovia Tarnów, 17:00

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

XXII Kolejka 22

30 kwietnia – sobota

LKS Wójtowa – Gród Podegrodzie, 13:00

Dunajec Nowy Sącz – LKS Uście Gorlickie, 15:00

Łosoś Łososina Dolna – Barciczanka Barcice, 16:00

KS Biecz – LKS Kobylanka, 16:00

Hart Tęgoborze – Poprad Rytro, 16:00

Zyndram Łącko – Helena Nowy Sącz, 17:00

LKS Zagórzany – Sokół Stary Sącz, 18:00

LKS Łużna – Biegoniczanka Nowy Sącz 0:3 (wo)

A Klasa – Nowy Sącz

XXI Kolejka

30 kwietnia – sobota

Ogniwo Piwniczna Zdrój – Nawoj Nawojowa, 14:00

Orzeł Ptaszkowa – Grybovia Grybów, 16:00

Zamczysko Marcinkowice – Amator Paszyn, 17:00

KPT Nawojowa – Zawisza Rożnów, 17:30

Budowlani Jazowsko – Dąbrovia Wielogłowy, 18:00

1 maja – niedziela

LKS Mszalnica – ULKS Korzenna, 17:00

Olimpik Powroźnik – Górka Szczereż, 17:00

Wicher Mogilno – Victoria Witowice Dolne, 18:00

B Klasa – Nowy Sącz

XVI Kolejka

16 kwietnia

Galicja Nowy Sącz – Królovia Królowa Górna 1:3

29 kwietnia

LKS Łęka – Polany Berest 2:5

1 maja – niedziela

LKS Świniarsko – Chruślice Nowy Sącz, 11:00

Barciczanka II Barcice – Zawada Nowy Sącz, 16:00

Jedność Nowy Sącz – ULKS Przydonica, 16:00

Pauza: Piątkovia Łęg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram