Marek Piekarczyk w Łososinie Dolnej! Oceniał uczestników Festiwalu „Muzyka dla Wszystkich”

VI edycja Festiwalu „Muzyka dla Wszystkich” odbyła się w sobotę (21 października) w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna. Przewodniczącym jury był Marek Piekarczyk, lider legendarnego zespołu rockowego „TSA”. Na scenie zaprezentowali się zarówno wokaliści, jak i zespoły muzyczne. „Mocne rockowe brzmienia” trwały do późnych godzin wieczornych. Publiczność była zachwycona!


– To był bardzo rockowy wieczór! – zaakcentował Marek Kwiatkowski, starosta Powiatu Nowosądeckiego. – Wykonawcy, zarówno soliści, jak i zespoły, dali z siebie wszystko. Jako samorząd bardzo chętnie wspieramy takie inicjatywy i promujemy talenty.

Ogólnopolskie wydarzenie muzyczne odbywa się co roku, od sześciu lat. Pomysłodawcą tej cyklicznej imprezy rockowej jest Ryszard Gołąb ze Stowarzyszenia „Muzyka dla Wszystkich”. Tym razem przewodniczącym jury konkursowego był Marek Piekarczyk – wokalista zespołu rockowego „TSA” (od 1981 roku, z przerwami). Jest on nie tylko piosenkarzem, ale także autorem tekstów i osobowością telewizyjną. Obecnie można go obserwować w programie rozrywkowym „Rytmy Dwójki”, gdzie prezentuje znane utwory innych polskich wykonawców (w duetach z uczestnikami programów TVP, takich jak „The Voice of Poland”, „Szansa na sukces” czy „Tak to leciało!”). Muzyczne show ma na celu wybranie najpiękniejszej polskiej piosenki.

Publiczność zgromadzona w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna na Festiwalu „Muzyka dla Wszystkich” brała udział w losowaniu nagród, a wśród nich były m.in.: voucher na przelot szybowcem ufundowany przez „Aeroklub Podhalański” oraz dwadzieścia fajerwerków ufundowanych przez firmę „Records”. Wstęp na wydarzenie był wolny. Finansowe wsparcie ogólnopolskiej, rockowej imprezy popłynęło ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.Agnieszka Michalik
Źródło, wideo i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Stowarzyszenie „Muzyka dla Wszystkich”, Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna | FB

One thought on “Marek Piekarczyk w Łososinie Dolnej! Oceniał uczestników Festiwalu „Muzyka dla Wszystkich”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony