Miłosz Jańczyk prezesem MKS Sandecja

Jak można przeczytać na stronie klubu MKS Sandecja Nowy Sącz deyczją Rady Nadzorczej kolejnym prezesem spółki został Miłosz Jańczyk. Warto przypomnieć, ze do tej pory, funkcję tę pełnił Łukasz Morawski. Wiceprezesem d.s. sportowych pozostał Łukasz Skrzyński.

Jak powiedział Łukasz Morawski, który wraca na stanowisko przewodniczącego Rady Nadzorczej wybór Miłosza Jańczyka jest najlepszą z możliwych opcji. – Doskonale wiemy, jak długo jest blisko klubu i jak bardzo dba o jego dobre imię. Wierzymy, że Sandecja pod jego okiem będzie się wciąż rozwijała i godnie reprezentowała naszą lokalną społeczność.

Nowy prezes z Sandecją związany jest od 2004 roku. Był inicjatorem, współzałożycielem oraz wieloletnim prezesem zorganizowanego ruchu kibicowskiego w Nowym Sączu, który po sformalizowaniu zaistniał, jako Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Jednym z jego głównych przedsięwzięć na rzecz klubu jest telewizja internetowa Sandecja.TV. Ponadto Miłosz Jańczyk może pochwalić się wieloletnią współpracą z ogólnopolskimi koncernami telewizyjnymi Orange Sport oraz Polsat Sport. Jest szefem biura prasowego i mediów klubowych, odpowiadającym za współpracę z redakcjami na terenie całej Polski. Pełni również funkcję rzecznika prasowego Sandecji. 41-letni Miłosz Jańczyk jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis Univercity o specjalności “zarządzanie strategiczne”.

One thought on “Miłosz Jańczyk prezesem MKS Sandecja

  1. Na pewno to osoba z biało czarnym sercem tylko pytanie czy ma na tyle układów, ukladzików żeby utrzymać ten klub na takim poziomie. Trzymamy kciuki !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony