Muzeum Okręgowe zaprasza na kiermasz staroci w Miasteczku Galicyjskim

Stare meble, obrazy, porcelana, szkło, biżuteria czy bibeloty – to wszystko do obejrzenia i kupienia podczas Kiermaszu staroci w  Miasteczku Galicyjskim.
Do udziału zachęcani są wszyscy, którzy zamierzają uzupełnić swoje kolekcje, albo podarować komuś ładną, choć nie nową już rzecz. Mile widziane całe rodziny.

Zgłoszenia do uczestnictwa w Kiermaszu staroci przyjmowane są do 21 lipca br..

Aby wziąć udział jako wystawca należy: .
1. Wypełnić Kartę Zgłoszenia i przesłać ją wraz z podpisanym regulaminem:

– na adres e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl

– pocztą tradycyjną na adres: Miasteczko Galicyjskie, ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz lub dostarczyć osobiście do Miasteczka Galicyjskiego (poniedziałek – piątek w godz. 7.30 – 15.30)

2. Uiścić opłatę akredytacyjną w wysokości 50 zł brutto po potwierdzeniu przyjęcia karty zgłoszenia

Wpłaty należy dokonać do dnia 22 lipca b.r. w punkcie kasowym Miasteczka Galicyjskiego lub na konto Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu (nr rachunku: 40 1500 1559 1215 5000 8864 0000)

AKCJA “DRUGIE  ŻYCIE KSIĄŻKI”

Wszystkich, którzy chcą przewietrzyć swoją biblioteczkę, zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej bezpłatnej wymianie książek! Przyjdź na Kiermasz Staroci w Miasteczku Galicyjskim i przynieś książki, które chcesz przekazać w dobre ręce, a w zamian zabierzesz, te które cię interesują! Książki, które nie znajdą nowego właściciela, zostaną przekazane nowosądeckiej bibliotece.

·         Karta zgłoszenia

·         Regulamin kiermaszu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony