National Geographic i Cuda Polski 2024 – weź udział w głosowaniu.

National Geography już po raz kolejny organizuje plebiscyt Cuda Polski. W każdej edycji z każdego województwa wybierane są trzy unikatowe atrakcje, które mogą przyciągnąć turystów. W ogólnopolskim głosowaniu można oddać swój głos na wybraną atrakcję. Spis wszystkich atrakcji znajduje się tutaj

W Małopolsce wytypowane zostały:

Zamek w Muszynie Okazałe ruiny średniowiecznego zamku przyciągają nie tylko amatorów historii. W malowniczej scenerii Beskidu Sądeckiego rozciągają się sensoryczne ogrody zmysłów. Pomimo niezwykle atrakcyjnego położenia, miejsce to zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby mogło zapewniać niezwykle intensywne bodźce pozawzrokowe. To idealna propozycja dla osób szukających relaksu i odprężenia.

Brama w Gorce Centrum Edukacyjno-Przyrodnicze w Waksmundzie to przede wszystkim wyjątkowa ścieżka spacerowa – prowadzi w górę, aż po wierzchołki drzew, następnie po ziemi aż do podziemnego tunelu. Z kładki i dwóch wieży widokowych w koronach drzew podziwiać można górskie pejzaże i karpacką puszczę. na ziemi w budynku pawilonu przyrodniczo-edukacyjnego interaktywne pomoce naukowe, multimedialne ekspozycje, sala kinowa i bacówka.

Chochołów Zespół drewnianego budownictwa ludowego, charakterystycznego dla Skalnego Podhala, stanowi o bezcennej wartości historycznej Chochołowa. Domy ustawione szczytami do drogi, tworzą tradycyjny układ wsi, nazwany ulicówką. Budynki na rzucie prostokąta, nakryte są gontowymi dachami półszczytowymi.

Głosowanie.

Czytelnicy magazynu National Geographic Traveler i national-geographic.pl mają możliwość oddania swoich głosów wybrane na specjalnym posiedzeniu Collegium Redakcji National Geographic Traveler miejsca, obiekty, obszary, nominowanych w plebiscycie „Cuda Polski 2024” National Geographic Traveler. Głosy można oddawać na zaprezentowane 48 nominowanych miejsc, obiektów, obszarów. Głosowanie umożliwia oddanie po jednym głosie dziennie na wybraną atrakcje w każdym z 16 województw.
Terminy głosowania: 6.05, a 5.06 2024.
Głosowanie odbywa się za pomocą przycisku „Głosuj” zamieszczonego pod nominowanym miejscem, obiektem, obszarem na stronie akcji.
Każdy uczestnik w ciągu jednego dnia może oddać swój głos maksymalnie jeden raz na jedno, miejsce, obiekt, obszar w każdym województwie.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony