Newsletter MCK Sokół: Seminarium dla przewodników turystycznych, instytucji ochrony środowiska kulturowego i przyrodniczego

Zapraszamy na seminarium, na którym przedstawione zostaną nowe narzędzia promocji regionu. Wydarzenie odbędzie się 13 maja o godzinie 11 w Sali Ratuszowej Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu przy ulicy Lwowskiej 226.

Chcemy się podzielić systematyczną wiedzą o filmowym dziedzictwie. Dla pasjonatów będzie szczegółowa baza danych, dla turystów odwiedzających nasze pogranicze – propozycja szlaku, na którym miejsca związane z filmem lub jego twórcami sąsiadują z mnóstwem innych unikatowych atrakcji.

Podczas seminarium zaprezentujemy to nowe narzędzie, a także porozmawiamy z Joanną Kos – Krauze – wybitną reżyserką, która niejeden raz skorzystała w swych filmach z atutów regionu. A były to nie tylko krajobrazy i budowle, lecz także związane z Małopolską postaci i historie. Zwiedzimy też Miasteczko i Skansen przypatrując się im okiem filmowca.

Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszenia, a następnie odesłać go do dnia 10 maja na adres: m.paszek@mcksokol.pl.

Formularz zgłoszenia oraz program wydarzenia znajdują się na stronie www.mcksokol.pl (po kliknięciu w button „Więcej”)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony