NGO – zareklamuj swoją organizację w Sądeckim Newsie.

Zapraszamy Organizacje Pozarządowe do zaprezentowania za pośrednictwem naszego portalu Sądecki. News mieszkańcom Subregionu Sądeckiego możliwości przekazania 1% podatku dla Państwa Organizacji.
Przygotowaliśmy doskonałą ofertę, która pozwoli Organizacjom Pozarządowym, posiadającym status OPP przedstawienia swojej działalności i zachęcenia czytelników do przekazywania 1% na rzecz Państwa organizacji i podopiecznych.

To właśnie ten moment, kiedy zastanawiamy się jak rozsądnie przekazać nasz podatek tak, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Każda fundacja czy stowarzyszenie ma inne cele, działania i plany. Ale ważne, abyśmy wzajemnie sobie pomagali i dążyli do wspólnego dobra. Dlatego wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Organizacja będzie miała możliwość nagrania u nas materiału, który zamieścimy na łamach portalu.
Wystarczy zgłosić się do nas!
Czasu jest mało, ponieważ możliwość rozliczenia się z podatku już trwa. Im szybciej ludzie dowiedzą się o organizacjach na które mogą przekazać cześć swojego podatku, tym większe jest prawdopodobieństwo, że trafi on własnie do Państwa organizacji.
Zgłoszenia przyjmujemy na: redakcja@sadecki.news z dopiskiem akcja 1%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony