Niesamowity Dzień Kobiet

Dzisiaj odbyło się niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez Kingę Wiewiórę – założycielkę grupy Z rozszczepem przez świat. W akcję włączyła się szkoła TEB Edukacja z Panią Dyrektor Ewą Surowiak, znany sądecki fotografik Andrzej Rams oraz właścicielka kwiaciarni Ogród Jagi Anna Król Mamiak.

Celem dzisiejszej akcji jest pokazanie, że dzieci niepełnosprawne mają cudowne mamy, które również potrzebują czasu dla siebie, chwili wytchnienia, aby poczuć się wyjątkową i pełnowartościową kobietą.

Dziś od samego rana młodzież ze szkoły TEB Edukacja przygotowują piękne panie do sesji zdjęciowej. Kobiety są czesane, jest wykonywany profesjonalny makijaż, masaże twarzy i zakładane maseczki relaksacyjne. Po tych wszystkich zabiegach udadzą się do Ogrodu Jagi, gdzie we wspaniałej scenerii będą brać udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Warto wspomnieć, że akcję wspiera wokalista zespołu MAGIK BAND – Łukasz Mikulski

Takie dni, takie chwile są bardzo potrzebne dla tych kobiet i mam, które codziennie oddają każdą wolną chwilę i poświęcają się dla swoich dzieci – mówi pomysłodawczyni akcji Kinga Wiewióra.

Efekty sesji zdjęciowej można będzie zobaczyć na profilu FB grupy – Z rozszczepem przez świat.

U nas na portalu relacja zdjęciowa z dzisiejszego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony