O sądeckiej turystyce i turystyce przyszłości w Krynicy Zdroju!

Już 12 grudnia 2022 (poniedziałek) w Krynicy Zdrój, w Hotelu Belmonte, odbędzie się pierwsza edycja Conference & Expo Sądecka Turystyka/Turystyka Przyszłości.

Wydarzenie skierowane jest do osób zawodowo zajmujących się turystyką we wszystkich jej aspektach. Staranny dobór prelegentów i prezentowanych tematów gwarantuje, że interesujące wątki znajdą dla siebie zarówno osoby kreujące produkty turystyczne oraz pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, hotelarze czy właściciele obiektów turystycznych.

Organizatorzy podzielili wydarzenie na kilka bloków tematycznych m. in.:

– Igrzyska Europejskie 2023

– Uzdrowiska

– Podsumowanie roku kobiet w turystyce

– Nowe technologie w marketingu miejsc

– Turystyka Rowerowa

– Świadomy Wellness Przyszłości.

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się Gala Sądeckiej Turystyki podczas, której organizatorzy nagrodzą osoby, firmy oraz instytucje zaangażowane w rozwój turystyki na Sądecczyźnie.

Jak dodaje jeden ze współorganizatorów wydarzenia, Konrad Rogoziński dyrektor projektu „Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę” – Nasz magazyn jest jedynym medium promującym periodykiem dostępnym w czasie jego sprzedaży w salonach Empik w całej Polsce. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie na rynek nowego, rozpoznawalnego produktu turystycznego pod kątem wydarzeń.”

Uwaga!!!

Już 1 grudnia ruszy rejestracja na to wydarzenie.

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie: www.sadeckaturystyka.pl – dodaje Tomasz Michałowski- współorganizator wydarzenia.

Portal sądeckinews.pl ma patronat medialny nad wydarzeniem.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawca Magazynu Odkryj Beskid Sądecki oraz Stowarzyszenie Dla Miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony