Od B klasy do IV ligi – wyniki, tabele

Miniona sobota i niedziela była ciekawa na boiskach piłkarskich w niższych ligach. W IV lidze lanie zaliczyła Barciczanka, Poprad Muszyna ograł na wyjeździe Kalwariankę. Klasę niżej Kolejarz rozgromił rywala aż 7:0.

IV Liga Małopolska

IX Kolejka

Wiślanie Jaśkowice – Wolania Wola Rzędzińska 4:3

Orzeł Ryczów – Beskid Andrychów 4:0

Słomniczanka Słomniki – Glinik Gorlice 1:3

Barciczanka Barcice – Wierchy Rabka Zdrój 2:5

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Poprad Muszyna 0:2

Limanovia Limanowa – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 1:4

Okocimski KS Brzesko – Dalin Myślenice 1:3

LKS Jawiszowice – Unia Oświęcim 5:2

Radziszowianka Radziszów – Lubań Maniowy 0:1

Aktualna tabela

1. Wiślanie Jaśkowice92224-8
2. Bruk-Bet Termalica II92234-11
3. Poprad Muszyna92017-6
4. LKS Jawiszowice91915-11
5. Orzeł Ryczów91818-11
6. Wolania Wola Rzędzińska91622-19
7. Unia Oświęcim91517-14
8. Wierchy Rabka Zdrój91419-17
9. Dalin Myślenice91318-15
10. Beskid Andrychów91315-19
11. Glinik Gorlice91217-19
12. Słomniczanka Słomniki91012-15
13. Lubań Maniowy91012-15
14. Barciczanka Barcice9914-20
15. Radziszowianka Radziszów988-22
16. Okocimski KS Brzesko979-23
17. Limanovia Limanowa969-17
18. Kalwarianka Kalwaria Z.907-25

V Liga Nowy Sącz

VII Kolejka

Orkan Szczyrzyc – Tarnovia Tarnów 1:0

Dunajec Nowy Sącz – Metal Tarnów 0:0

Tuchovia Tuchów – Radłovia Radłów 0:0

GLKS Gromnik – GKS Drwinia 1:1

Korona Niedzieliska – Bocheński KS 1:3

Kolejarz Stróże – Zalesianka Zalesie 7:0

Watra Białka Tatrzańska – Jarmuta Szczawnica 2:0

Dunajec Zakliczyn – Sokół Słopnice 1:2

Aktualna tabela

1. GKS Drwinia71719-10
2. Sokół Słopnice71613-8
3. Watra Białka T.71615-6
4. Kolejarz Stróże71521-9
5. GLKS Gromnik71513-5
6. Bocheński KS71318-13
7. Tarnovia Tarnów71215-10
8. Radłovia Radłów7108-7
9. Zalesianka Zalesie71015-19
10. Orkan Szczyrzyc7913-14
11. Dunajec Nowy Sącz787-8
12. Metal Tarnów766-9
13. Korona Niedzieliska7410-19
14. Tuchovia Tuchów747-16
15. Dunajec Zakliczyn736-20
16. Jarmuta Szczawnica718-21

Liga Okręgowa Nowy Sącz

VIII Kolejka

LKS Kobylanka – Zyndram Łącko 3:0

KS Biecz – Łosoś Łososina Dolna 5:0

Sokół Stary Sącz – Gród Podegrodzie 2:4

Sandecja II Nowy Sącz – Poprad Rytro 0:0

Amator Paszyn – LKS Zagórzany 0:4

Biała Brunary – Helena Nowy Sącz 1:6

ULKS Korzenna – Skalnik Kamionka Wielka 0:0

Aktualna tabela

1. KS Biecz71926-7
2. Gród Podegrodzie81927-9
3. Łosoś Łososina Dolna81713-12
4. Sokół Stary Sącz81527-17
5. LKS Zagórzany71419-11
6. Amator Paszyn81214-18
7. Helena Nowy Sącz71216-10
8. Sandecja II Nowy Sącz71131-6
9. Zyndram Łącko8911-14
10. ULKS Korzenna799-14
11. Biegoniczanka Nowy Sącz8814-17
12. LKS Kobylanka789-13
13. Poprad Rytro8615-22
14. Hart Tęgoborze853-15
15. Biała Brunary839-49
16. Skalnik Kamionka Wielka839-18

A Klasa Nowy Sącz

VIII Kolejka

Zamczysko Marcinkowice – Grybovia Grybów 6:3

Wicher Mogilno – Dąbrovia Wielogłowy 1:3

Zawada Nowy Sącz – Budowlani Jazowsko 2:4

Górka Szczereż – Orzeł Ptaszkowa 2:3

ULKS Przydonica – LKS Świniarsko 3:1

LKS Mszalnica – Olimpik Powroźnik 0:3

Victoria Witowice Dolne – KPT Nawojowa 14:0 (mecz przerwano)

Nawoj Nawojowa – Zawisza Rożnów 1:0

Aktualna tabela

1. Dąbrovia Wielogłowy81939-10
2. ULKS Przydonica71625-9
3. Zawisza Rożnów81620-11
4. Nawoj Nawojowa61519-9
5. Orzeł Ptaszkowa71514-12
6. Olimpik Powroźnik81315-14
7. Budowlani Jazowsko71217-17
8. LKS Mszalnica71220-12
9. Victoria Witowice D.81229-17
10. Zawada Nowy Sącz81015-18
11. LKS Świniarsko7817-23
12. Zamczysko Marcinkowice8721-26
13. Wicher Mogilno779-14
14. KPT Nawojowa745-39
15. Grybovia Grybów8412-24
16. Górka Szczereż706-28

B Klasa Nowy Sącz

IV Kolejka

LKS Łęka – Barciczanka II Barcice 2:6

Korona Beskidu Tylicz – Piątkovia Łęg 6:1

Królovia Królowa Górna – Chruślice Nowy Sącz 4:2

Galicja Nowy Sącz – Polany Berest 1:12

Jedność Nowy Sącz – Ogniwo Piwniczna Zdrój 2:0

Aktualna tabela

1. Barciczanka II Barcice41214-3
2. Korona Beskidu Tylicz4921-3
3. Polany Berest4917-2
4. Królovia Królowa Górna4912-12
5. Piątkovia Łęg465-8
6. Chruślice Nowy Sącz458-9
7. Jedność Nowy Sącz446-6
8. Ogniwo Piwniczna Zdrój432-8
9. LKS Łęka416-13
10. Galicja Nowy Sącz403-30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony