Od IV ligi do B Klasy – było ciekawie

Koniec rozgrywek w niższych ligach piłkarskich na Sądecczyźnie jest coraz bliżej. Wciąż toczą się mecze o utrzymanie a o awanse będą się jeszcze spotkania w barażach.

IV Liga Wschód

XXX Kolejka

Limanovia Limanowa – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 1:2

Radłovia Radłów – Lubań Maniowy 1:4

Dunajec Zakliczyn – Poprad Muszyna 2:2

Sokół Słopnic – Skalnik Kamionka Wielka 4:1

Jarmuta Szczawnica – Metal Tarnów 2:4

Kolejarz Stróże – Wolania Wola Rzędzińska 0:0

Watra Białka Tatrzańska – Wierchy Rabka Zdrój 1:2

Tarnovia Tarnów – Bocheński KS 3:1

Okocimski KS Brzesko – Glinik Gorlice 1:1

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II3082102-19
2. Lubań Maniowy306275-26
3. Limanovia Limanowa306081-36
4. Poprad Muszyna305761-34
5. Wierchy Rabka Zdrój305355-36
6. Wolania Wola Rzędzińska295256-50
7. Okocimski KS Brzesko305145-38
8. Glinik Gorlice304954-45
9. Kolejarz Stróże304551-47
10. Watra Białka Tatrzańska304555-41
11. Tarnovia Tarnów304238-45
12. Metal Tarnów303948-62
13. Sokół Słopnice293550-55
14. Skalnik Kamionka Wielka302842-64
15. Bocheński KS302239-62
16. Dunajec Zakliczyn302136-80
17. Jarmuta Szczawnica301939-87
18. Radłovia Radłów30315-115

Liga Okręgowa Nowy Sącz

XXVII Kolejka

Biegoniczanka Nowy Sącz – Barciczanka Barcice 0:5

Dunajec Nowy Sącz – Zyndram Łącko 1:0

Gród Podegrodzie – Helena Nowy Sącz 6:2

LKS Uście Gorlickie – LKS Wójtowa 2:2

Poprad Rytro – KS Biecz 1:0

Sokół Stary Sącz – LKS Kobylanka 2:2

Hart Tęgoborze – LKS Zagórzany 2:5

LKS Łużna – Łosoś Łososina Dolna 0:3 (wo)

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice2781125-12
2. Dunajec Nowy Sącz276357-25
3. Biegoniczanka Nowy Sącz275064-62
4. Gród Podegrodzie275064-46
5. Poprad Rytro274259-58
6. Łosoś Łososina Dolna274249-50
7. LKS Uście Gorlickie273844-49
8. LKS Zagórzany273647-41
9. LKS Wójtowa273548-56
10. KS Biecz273536-35
11. Sokół Stary Sącz273554-49
12. Zyndram Łącko273338-50
13. LKS Kobylanka272735-48
14. Hart Tęgoborze272534-61
15. Helena Nowy Sącz272236-70
16. LKS Łużna27419-97

A Klasa Nowy Sącz

XXVI Kolejka

Dąbrovia Wielogłowy – Ogniwo Piwniczna Zdrój

Grybovia Grybów – Zawisza Rożnów

Nawoj Nawojowa – Budowlani Jazowsko

Amator Paszyn – KPT Nawojowa

Górka Szczereż – ULKS Korzenna

Wicher Mogilno – Olimpik Powroźnik

Zamczysko Marcinkowice – Orzeł Ptaszkowa

Victoria Witowice Dolne – LKS Mszalnica

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna246188-22
2. Amator Paszyn255783-30
3. Zawisza Rożnów255472-38
4. Dąbrovia Wielogłowy2653100-35
5. Nawoj Nawojowa254447-45
6. Grybovia Grybów254049-33
7. Budowlani Jazowsko253653-63
8. Olimpik Powroźnik263451-61
9. Orzeł Ptaszkowa243449-34
10. Victoria Witowice D.253167-69
11. Zamczysko Marcinkowice253039-52
12. KPT Nawojowa262744-62
13. Górka Szczereż262528-51
14. LKS Mszalnica262331-63
15. Wicher Mogilno261735-99
16. Ogniwo Piwniczna Zdrój251030-109

B Klasa Nowy Sącz

XX Kolejka

Polany Berest – Barciczanka II Barcice 1:2

Zawada Nowy Sącz – LKS Świniarsko 3:3

LKS Łęka – Królovia Królowa Górna 3:3

ULKS Przydonica – Chruślice Nowy Sącz 4:2

Jedność Nowy Sącz – Galicja Nowy Sącz – nie odbył się

Pauza: Piątkovia Łęg.

Aktualna tabela

1. ULKS Przydonica184669-20
2. Zawada Nowy Sącz184466-23
3. LKS Świniarsko184377-29
4. Barciczanka II183579-27
5. Polany Berest183349-39
6. Jedność Nowy Sącz172135-41
7. Królovia Królowa Górna181738-64
8. Chruślice Nowy Sącz181643-50
9. LKS Łęka181432-71
10. Galicja Nowy Sącz171019-93
11. Piątkovia Łęg201019-69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram