Odeszła radna Joanna Stawiarska

W wieku 60 lat zmarła nagle dr Joanna Stawiarska – radna Rady Powiatu Nowosądeckiego, a prywatnie żona wójta gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego.

Była absolwentką Liceum Ekonomicznego w Nowym Sączu, Międzynarodowego Studium Pedagogicznego przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek „Cybernetyka ekonomiczna i informatyka” specjalność: „Rachunkowość i przetwarzanie danych”).

Podczas V kadencji Rady Powiatu Nowosądeckiego pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa RPN, członka Komisji Budżetowej RPN, członka Komisji Mienia i Infrastruktury RPN. Była też członkiem Rady Społecznej działającej przy SPZOZ – Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu.
W obecnej, VI kadencji Rady Powiatu Nowosądeckiego była wiceprzewodniczącą Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, członkiem Komisji Budżetowej oraz członka Komisji Mienia i Infrastruktury. Była też przedstawicielem RPN do Rady Społecznej działającej przy SPZOZ – Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu.

Joanna Stawiarska była nauczycielką akademicką, autorką kilku opracowań z zakresu rachunkowości i finansów, wykładowczynią ośrodka szkoleniowego na zawodowych kursach z zakresu rachunkowości. Była księgową i właścicielką biura rachunkowo-konsultingowego.
Lubiła prostotę, rozsądek i logikę. Była przeciwniczką arogancji, jałowych dysput i pozorów działania. Pasjonowała się brydżem, literaturą, filmem i polityką.

Była matką trzech córek i żoną Bernarda Stawiarskiego – wójta gminy Chełmiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony