Pałac Młodzieży zaprasza na zajęcia dzieci z Ukrainy

W związku z przybyciem do Nowego Sącza dużej liczby dzieci z Ukrainy, Pałac Młodzieży organizuje dla nich dodatkowe zajęcia w soboty w godzinach 10.00-14.00.

WIĘCEJ: http://palacmlodziezy.pl/2022/03/27/palac-mlodziezy-zaprasza-na-zajecia-dzieci-z-ukrainy/Weź udział w Festiwalu SKOWRONECZEK 2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej, XIX edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK. Zapisy odbywają się przez formularz online, a finał wydarzenia odbędzie się w Nowym Sączu w dniach 27.06-03.07.2022. Organizatorami XIX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK są: Ludomir Handzel – Prezydent Miasta Nowego Sącza, Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.

WIĘCEJ: http://palacmlodziezy.pl/2022/03/29/wez-udzial-w-festiwalu-skowroneczek-2022-regulamin-festiwalu/Otwarto wystawę „U progu renesansu”

W c Galerii Pałacu Młodzieży im. Stanisława Szafrana uroczyście otwarto wystawę szóstej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „U progu renesansu” zorganizowanej w ramach cyklu „Wędrówki przez epoki”.

WIĘCEJ: http://palacmlodziezy.pl/2022/03/27/otwarto-wystawe-u-progu-renesansu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony