Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Trwa głosowanie w „Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku”. Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów!

Regulamin Plebiscytu dostępny jest na stronie www.dlamiastans.pl w zakładce Sportowiec2021.

Dzisiaj sylwetki kolejnych kandydatów.

45. Robert Ruchała – zawodnik MMA wagi piórkowej, zwyciężył w swojej drugiej walce w KSW pokonując Chorwata Daniela Bažantowa, a w swoim trzecim starciu w Łodzi zwyciężył z Patrykiem Kaczmarczykiem.

46. Monika Gruca – piłkarka ręczna, reprezentująca MTS Żory. Monika jest kolejną Sądeczanką powołaną do kadry narodowej.

47. Katarzyna Kawa – kryniczanka, reprezentantka Polski w tenisie, Mistrzyni Polski w deblu i wicemistrzyni w singlu, 159 rakieta świata.

48. Damian Chmiel – wyróżniający się zawodnik Sandecja Nowy Sącz, w tym roku zdobył sześć bramek.

49. Michał Walski – wyróżniający się zawodnik Sandecja Nowy Sącz, w tym roku zdobył pięć bramek.

50. Dawid Blanik – wyróżniający się zawodnik sandecji, który w czasie sezonu przeniósł się do Korony Kielce. Strzelił 5 bramek grając w czarno- białych barwach.

51. Małgorzata Myjak – sztangistka z Powroźnika została mistrzynią europy w podnoszeniu ciężarów. 17 latka zdobyła złoto w kategorii do 59 kg z wynikiem 172 kg w dwuboju (78+94).

55. Oliwia Wróbel – Kryniczanka przywiozła ze Szczyrku tytuł mistrzyni Polski seniorek w narciarstwie alpejskim. Została też wicemistrzynią Polski w super gigancie i brązową medalistką Mistrzostw Polski w slalomie.

– 22 letni Kryniczanin, reprezentant AZS Zakopane. Wywalczył brązowy medal w supergigancie Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim.

57. Rubén López Huesca – grając w Sandecji zdobył 5 bramek. Obecnie gra w drugim zespole Cracovii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony