Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Trwa głosowanie w „Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku”. Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów!

Regulamin Plebiscytu dostępny jest na stronie www.dlamiastans.pl w zakładce Sportowiec2021.

Sylwetki kolejnych kandydatów

58. Paulina Piksa – zawodniczka UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna. W 2021 roku powołania do reprezentacji Polski Kobiet U17 na mecze z Grecją , Belgią ,Rosją i Anglią. Zdobywczyni Wice Mistrzostwa Polski w futsalu kobiet U19 z UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna. Z drużyną doszla również do półfinału Pucharu Polski.

60. Natalia Wojnarowska – zawodniczka 21 letnia. Saneczkarstwo uprawia od 9 lat. Członkini Kadry Narodowej Juniorów od maja 2016 roku, jej trenerem jest Dariusz Ziarno. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski juniorów w drużynie.

64. Stanisław Baum – zawodnik KS Start Nowy Sącz, Mistrz Polski w K1- młodzicy.

65. Kamil Dziedzina – saneczkarz, podopieczny Dariusza Ziarno. Saneczkarstwo uprawia 5 Jest członkiem Kadry Narodowej Juniorów od maja 2019 roku. W 2021 roku wywalczył na Mistrzostwach Polski dwa srebrne medale w dwójkach oraz w drużynie.

66. Paweł Zygmunt – wychowanek KTH Krynica. Na co dzień zawodnik czeskiego ekstraligowego klubu – HC VERVA Litvínov , reprezentant Polski.

67. Patryk Krężolek – wychowanek KTH Krynica . Obecnie zawodnik GKS Katowice, reprezentant Polski.

69. Tomasz Boczek – wyróżniający się zawodnik Sandecja Nowy Sącz, w tym roku zdobył dwie bramki.

81. Paulina Tomasiak – zawodniczka klubu UKS ”Trójeczka” Staszkówka Jelna, została powołana do kadry A, i zadebiutowała w meczu z Czechami.

84. Marlon Wróbel – wychowanek KTH Krynica, członek kadry juniorów do lat 20. Marlon to obecny zawodnik Cracovii.

85. Wiktoria Gogoc – wychowanka KTH aktualna mistrzyni polski w barwach bytomskiej Polonii, testowana w meczach sparingowych reprezentacji polski seniorek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony