Trwa głosowanie w „Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku”. Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów!

Sylwetki kandydatów

99. Damian Kogut – wychowanek SKPS Dunajec Nowy Sącz, obecnie reprezentujący pierwszoligową drużynę Exact System Norwid Częstochowa.

100. Maciej Korzym – były piłkarz Sandecji Nowy Sącz oraz Korony Kielce. W 2021 roku z powodzeniem zadebiutował w ringu kickboxerskim.

101. Błażej Legutko – siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz. Razem z drużyną zdobył złoty medal na Mistrzostwach Małopolski (uznany za najlepszego libero turnieju) oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzików.

102. Gabriel Leśniak – zawodnik KS Start Nowy Sącz, zdobywca brązowego medalu w C 1- młodzicy podczas Mistrzostw Polski.

103. Rafael Victor – wyróżniający się zawodnik Sandecja Nowy Sącz, w tym roku zdobył cztery bramki.

104. Michal Piter Bućko – wyróżniający się zawodnik Sandecja Nowy Sącz, w tym roku zdobył sześć bramek.

107. Michał Pasiut – zajął 4. miejsce w slalomie ekstremalnym podczas mistrzostw świata w słowackiej Bratysławie.

3. Przemysław Tobiasz – zawodnik Fight House 27. Wygrał walkę w lidze K -1 Battle of Warriors w Krakowie w debiucie w wadze junior ciężkiej.

6. Maciej Kucharski – siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz. Razem z drużyną zdobył złoty medal na Mistrzostwach Małopolski oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzików. Maciej gra na pozycji rozgrywającego.

9. Fabian Rokita -siatkarz SKPS Dunajec Nowy Sącz gra na pozycji wystawiającego, z drużyną w 2021 roku zdobył Mistrzostwo Małopolski oraz Wicemistrzostwo Polski, został najlepszym wystawiającym w Małopolsce oraz w Polsce podczas w.w zawodów.