Po 10 kolejce Sandecja zagubiona jak w kniejach Puszczy

Z każdym meczem sytuacja Sandecji Nowy Sącz staje się gorsza, by nie powiedzieć, dramatyczna. Za nami 10 kolejek spotkań piłkarskich w I lidze. Biało czarni mają na koncie Niestety Sandecja nie ma się czym pochwalić. Po 10 meczach ma na koncie sześć remisów, cztery porażki, zero! wygranych, tylko 6 zdobytych goli i aż 17 straconych. Statystyka jest porażająca. Jak na razie zmiana trenera efektów nie przynosi.

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz 5:2 (2:1)

1:0 Bartosz 2, 2:0 Mroziński 22, 2:1 Fall 35, 3:1 Sołowiej 53 (karny), 4:1 Tomalski 57, 5:1 Thiakane 62, 5:2 Wróbel 75

Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń)

Żółte kartki: Wojcinowicz, Tomalski – Fall, Toporiewicz, Lusiusz.

Puszcza: Wróblewski – Wojcinowicz, Pięczek, Mroziński (68 Cikos), Boguski, Thiakane, Bartosz (68 Siemaszko), Klisiewicz, Koj (89 Kramarz), Sołowiej, Frelek.

Sandecja: Pietrzkiewicz – Szufryn, Słaby, Bućko, Nawotka, Fall (54 Sovsić), Walski, Lusiusz, Merebaszwili (63 Mas), Toporkiewicz, Wróbel.

Po meczu trener Sandecji Stanislav Varga powiedział: – Wiedzieliśmy, że będzie trudno, a rywal jest skuteczny w stałych fragmentach gry. Popełnialiśmy mnóstwo fauli, przez co gospodarze stwarzali groźne dla nas sytuacje. W pierwszej minucie strzelili gola, potem następnego, dobrą rzeczą było trafienie dla nas. Punktem zwrotnym tego meczu mogła być szansa Merebashviliego, ale przestrzelił. W drugiej połowie rywale strzelili trzeciego gola, ponownie ze stałego fragmentu gry, z rzutu karnego, ale na temat karnego nie chcę się wypowiadać. Potem próbowaliśmy coś z tym zrobić, jednak rywale zdobyli czwartą i piątą bramkę co było konsekwencją tego, że chcieliśmy odwrócić losy spotkania i za bardzo się otworzyliśmy. Pozytywem jest to, że strzeliliśmy dwie bramki, ale nie możemy bronić się w takim stylu