„Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej”

Obchodzący 100 lat Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego z Nowego Sącza na Jesiennym Festiwalu Teatralnym przedstawił sztukę pt: „POPRAWKA, czyli JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ”. To pełny humoru, zwrotów akcji, bardzo dynamicznym i znakomicie zagrany spektakl. Publiczność bawiła się znakomicie, a i aktorom gra sprawiała radość. Warto dodać, że była to już 361 premiera nowosądeckiego Teatru.

Jest to komedia opowiadająca o tym, że miłość nie ma terminu przydatności i może zdarzyć się w każdym wieku. On – starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona – piękna i pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna, gustująca w różowym futerku. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? A może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy tuż za ścianą stoi nadopiekuńcza i zrozpaczona córka Barbara? Do tego jeszcze Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona z Zygmuntem). I czego dotyczy tytułowa „poprawka”? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu, pełnego zabawnych dialogów, z ciekawą intrygą, skrywanymi tajemnicami i mnóstwem humoru.

POPRAWKA, czyli JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ”.

Autorka: Bożena Kupis-Kucharska

Reżyseria: Janusz MICHALIK

Obsada: Dorota KACZMARCZYK, Janusz MICHALIK, Elwira MICHALSKA, Kamil JAKUBOWSKI, Irena MICHALSKA/Olga JARZĘBIAK, Julia KACZMARCZYK, Filip DROŻDŻ/Marcin RUCHAŁA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony