Poszukiwany trzema listami gończymi schował się przed policjantami pod materacem

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej zatrzymali mężczyznę poszukiwanego m.in. trzema listami gończymi. 41-latek ukrył się przed nimi na strychu budynku, przykrywając się materacem. Nie udało mu się jednak zmylić policjantów i najbliższe 23 miesiące spędzi za kratkami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej realizując czynności operacyjne, ustalili, że poszukiwany od blisko 7 lat mieszkaniec naszego regionu, który przez ten czas ukrywał się w różnych rejonach Polski, prawdopodobnie powrócił na Sądecczyznę. 41-latek był poszukiwany od 2016 roku m.in. trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Nowym Sączu oraz w Żywcu, do odbycia kary łącznie 23 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa przeciwko m.in. rodzinie i opiece oraz bezpieczeństwu w komunikacji.

Kilka dni temu mundurowi namierzyli miejsce, w którym znajdował się 41-latek. Mężczyzna przebywał w jednym z domów na terenie gminy Łososina Dolna, a przed policjantami schował się na strychu za kominem, przykrywając się materacem. 41-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Po nocy w policyjnej celi został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 23 miesiące, odbywając orzeczone wcześniej kary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony